Doktor olmak için başlıca hangi özelliklere sahip olmak gerekiyor?

• Konuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Sponsorlu Bağlantılar
benim fenim ve matamatiğim çok kuvvetli ben fen lisesini umuyorum alah herkese yyardım etsin

1-Araştırmacı gücünüz çok kuvvetli olması lazım.
2-Soğukkanlı olup kandan korkmamaya ve duygusal yönünüzü göstermeyerek hastalarınıza pozitif enerji vermeniz gerekecek.
3-En ömenli maddelerden biri olarakta çok dikkatli olup sağlık sorunuzun olmaması lazım.
5-Sayısal zekanız güçlü olması gerekecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
K

Kayıtsız Üye

herkes doktor olamaz çünkü biri kandan korkuyorsa o ameliyat yapınca kendi bayılır yada ellerine güvenmiyorsa makas elinden kayıp ameliyat olan kişinin kalbine saplanabilir onun için herkes doktor olamaz

K

Kayıtsız Üye

bende doktor olmak istiyorumm...ins olurumm. arastırma odevime yardımcı oldugunuz ıcın tesekkurlerrrrr..... :D

Z

zehra

doktorlukla ilgili bazı özelliklerim var .ama olmayanları geliştirmek istiyorum. bana bunları söyler misiniz.

K

Kayıtsız Üye

herkesin kendine göre bir hedefi vardır. ders gelecek nesillere dayanır. bu yüzden çok çalışıp çok okunması gerekir. hayatın çoğu ders verici ve bilgilendiricidir. dolayısıyla kendinize olan güveni yitirmeyin daima kendinize güvenin...
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN...

K

Kayıtsız Üye

doktorluk çok kutsal bir meslektir bence ona göre de özelliklere sahip olmak gerekiyor demi yani

K

Kayıtsız Üye

Doktor olmak için ingilizce kursunada yazılmamız gerekiyor.çünkü şart... ve 6 yıllık zor olmayan cok zoooooooooor olan bir surec bekliyor ve ilk senelek tek arkadaşiniz fotokobici olacak. Yaklaşık iki üc hafta sürede 900-1000sayfa arası ezber yapmanız gerekecek.....

K

Kayıtsız Üye

ben çocuk doktoru olmak istiyorum kandan felan korkmuyorum ancak soğukkanlı değilim

K

Kayıtsız Üye

bende doktor olmayı çok istiyorum ama biraz sayısaldan korkuyorum bana yardımcı olun lütfen Allah doktor olmak isteyenlerin başarısını arttırsın AMİN.

K

Kayıtsız Üye

ben doktor olmayı çok istiyorum matematik ve fenim süper en yüksek lise ve üniversiteleri kazanacağıma güveniyorum ayrıca diğer derslerimde çook güzel

K

Kayıtsız Üye

Arkadaslar matematigi dert etmeyin. Lise ve universite sinavini basariyla tamamlayabilecek kadar sayisaliniz olsun yeter. Amaaaa feninizin her zaman icin iyi olmasi gerekiyor. . Ben kendimi bildim bileli doktor olmak istiyorum.olucamda sogukkanliyim. Ayrica simdide hazirlikliyim inşallah hepimiz uriz.

S

sevda

ben doktor olmak veya fen oğretmeni olmak istiyorum ama en çok ta doktor inşallllaaaah hepimiz doktor olma sansmız olurrr

K

Kayıtsız Üye

doktor olmak istiyorum ama puanı çok yüksek fen matematik çok iyi olması gerekir :)

K

Kayıtsız Üye

bende doktorluk istiyom zor çok ama sunu unutmamaliyiz hicbir şey zor değil dur asil zor olan nefsimizdir onu yendik iş çözülür dostlar-----