Doktor olmak için başlıca hangi özelliklere sahip olmak gerekiyor?

• Konuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Sponsorlu Bağlantılar
doktorluğun başlıca kuralları selen özellikle sana soruyorum doktor olmak için başlıca hangi özelliklere sahip olmak gerekiyor?

1-Araştırmacı gücünüz çok kuvvetli olması lazım.
2-Soğukkanlı olup kandan korkmamaya ve duygusal yönünüzü göstermeyerek hastalarınıza pozitif enerji vermeniz gerekecek.
3-En ömenli maddelerden biri olarakta çok dikkatli olup sağlık sorunuzun olmaması lazım.
5-Sayısal zekanız güçlü olması gerekecek.

Son düzenleyen: Moderatör:

SeLeN

Yönetici
Editör
1-Araştırmacı gücünüz çok kuvvetli olması lazım.
2-Soğukkanlı olup kandan korkmamaya ve duygusal yönünüzü göstermeyerek hastalarınıza pozitif enerji vermeniz gerekecek.
3-En ömenli maddelerden biri olarakta çok dikkatli olup sağlık sorunuzun olmaması lazım.
5-Sayısal zekanız güçlü olması gerekecek.

Kaynak: doktorluk.net

K

Kayıtsız Üye

doktor olmayı canı gönülden istemeliyiz insanları sevmeliyiz azimli olmalıyız...

K

Kayıtsız Üye

çok güzel bir site bende doktor olmak istiyorum ama matematiğim biraz kötü

M

minozsemanur<3

ben çok olmak istiyorum matematiğim iyi değil ama yinede fenim süper isterseniz başarırsınız arkadaşlar ben de başaracağıma inanıyorum başarılar ve sevgilerle

K

Kayıtsız Üye

ben de doktorluk bolumunun cerrah doktoru olmak istiyorum ve de matematık ve fen zekam cok kuvvetlı anadolu lısesını hedeflıyorum. ınsallah basarabılırım

K

Kayıtsız Üye

acaba doktorların eli için söylenen şeyler var titrememesi gerek gibi doğru mu acaba?

K

Kayıtsız Üye

doktor olmak için azim sabır ve insan sevgisi gerek ben de bu özellikler bulunduğuiçin ben doktor olucam

K

Kayıtsız Üye

bende allahın izniyle doktor olmak istiyorum matematik ve fenim kötü değil hatta iyi ama sözelim sayısala göre daha iyi malesef böyle bir sorunum var. bende anadolu lisesi hedefliyorum ama fen lisesi olursa çok daha ıyı olur zaten orayı kazanırsam kesın doktorumm...