Kadir Doğulu Kimdir? Biyografisi Resimleri

N

.nurcan

Sponsorlu Bağlantılar
Macit bolumjnde harikasiniz.size bakmaya kiyamlyorum
:
Kadir Doğulu Kimdir? Biyografisi Resimleri

A

asuman

kadir dogulu cok yakisikli kadir dogulu simdi fatih harbiyede macit rolunda nerimani seviyor cok yakisiyorsunuz seni coooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum yazan azeri qizirena seniseven

K

Kayıtsız Üye

çoooooooooooook yakışıklısın kadir doğulu hemde çooook .neslihan atagülle çoook yakışıyorsuuunnuuzzzzzzzzzzz.

A

asuan

kadir dogulu benim kahramanim kadir dogulu simdi 2014 cu yilda fatih harbiye dizisinde macir karekterini tasiyor bence neslihan atagulle hic yakismiyorlar ama seni kadir doguluyu bekliyen hep bir azeribaycani kizi rena var seni delilier gibi seviyo seni cok seviyorum ismim rena. seni opdum mac mac

K

Kayıtsız Üye

Kadir sen cooooooooooooooooook hatta coooook yakiwiklisin neslihanla yakiwiyorsun amma ben senin yuzunu goremek icin kendimi bile oldurmeye hazirim seni seven azeri nezrin seni.cooook ama coookkk seviyorum sen benim herweyimsin

K

Kayıtsız Üye

Aşkım seni o kızlardan daha çok seviyorum seninle tanışmak için can atıyorum ama mardinde yaşadığım için seninle tanışma imkanım yok seni çok seviyorum aşk:)

E

ELİF KOÇHAN

siz çooooooooook yakışıklısınız.fatih harbiye dizisine bayılıyorum.Çünkü başrol sizsiniz.sizi rüyamda gördüm.yakışıklılığınızı bozmamıştınız.kuzenim ve ben size bayılıyoruz.belki yakışıklı sözünü çok duydunuz ama böyle bir kişinin bu sözü dymaması imkansız.sizi çoooooooooooooooookSEVİYORUM..................