Kadir Doğulu Kimdir? Biyografisi Resimleri

K

Kayıtsız Üye

Sponsorlu Bağlantılar
fatih harbiye dzisine bayılıyorum çünkü siz baş rolsünüz.......sizi çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum.siz çok yakışıklısınz.bu sözü çok duyduğunuzu biliyorum.Çünkü gerçekten çooooooooooooooooooooooooooook YAKIŞIKLISINIZ.............

K

Kayıtsız Üye

Nerimala hiç ayrılmayın lütfen macıt NERİMAN SENİ ÇOOOOOOOOOOOK SEVİYO MACİTE ÖYLE SIZI ÇOK SEVIYORUM ..............................

K

Kayıtsız Üye

çogumuz hayatı hep filmlerle kıyaslıyoruz ama oysa ne kadar yanılıyoruz filmi oynatmak önemli degil asıl önemli olan kalıcı bir senorya yazıp filme başlaya bilmek o yüzden kendinızı sakın filmlerdeki kisi ve karakterlerle kıyaslamayım empatı yap ama ön yargılıda olma hayata karsı

K

Kayıtsız Üye

kadir doğulu çoooooooooooooook yakışıklı ama kerem bursin daha yakışıklı ve karizmatik

K

Kayıtsız Üye

Sizi çok seviyorum.Sizin için FATİH HARBİYE yi izliyorum.Sizi rüyamda gördüm ....Çook ama çook yakışıklısınız....... Fakat aramızda yaş farkı var.Neslihan Atagül ile çok yakışıyorsunuz.

K

Kayıtsız Üye

seni cok seviyorum hayranınım bu arada neslihan atagülden hiç ayrılma cok yakısıyorsunuz tamam mı yakısıklıııı :) :) :) :D

O

okyanus

kadır dogulu ben adanalı hayranınım senı begenerek ızlıyorum her zaman ekranlarda ol ne olur kendıne ıyı bak sen mersınlı ben adanalı bana cevap yazarsan sevınırım

Y

yasemin

kadir çoooooooooooooooooooooook tatlısınnnnnnnn seni çoooooooook seviyorummmmm yerimmmm seniiiiii

K

kara sevda

aşık oldum duyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sesimi macitttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :) şu harbiyedeki iş yeri duruyor mu bilen var mı kendisi mi ilgileniyor mu?