Esrar İçen Biri Nasıl Anlaşılır - Uyuşturucu Bağımlılığı Nasıl Anlaşılır

K

Kayıtsız Üye

Sponsorlu Bağlantılar
ya yarışma var bununla ilgilikısa film çekicez role hazırlanıyorum saollun

Başlarda yani ilk kullanım dönemlerinde biraz zor olabilir ama ilk bir yıldan sonra hal ve hareketleriyle kendini belli edecektir.
Öncelikle sosyal kopma yaşar sizden ve bazı arkadaşlarından(yani kullanıcı olmayan)uzaklaşır.
Yemek yeme alışkanlığı düzensizleşir çünkü esrar kan şekerini düşürdüğü için kullanıcı içtikten sonra acıktığını ve susadığını hisseder.
Tatlıya olan düşkünlüğü artar
İçtiği zaman çok gülebilir ve farkında olmadan saçmalar ama alkole benzemez davranışları daha rahattır
unutkanlaşır tembelleşir uykuya olan düşkünlüğü artar
çok pahalı olmadığı için sizden aldığı rutin harçlık ona yeter bu yüzden harcamalarından anlamanız oldukça zordur.
Gözlerinin altında morluklar oluşur
aşırı yemeye bağlı kilo artışı olabilir
LÜTFEN DİKKAT EDİN ONLARIN GELECEĞİ SİZİN ELİNİZDE

Son düzenleyen: Moderatör:
K

Kayıtsız Üye

Merabalar sevgilim esrarı bıraktıgını söylüyor ama ben şüpheleniyorum bu şüphelerimi nasıl giderebilirim ayrıca serbest denetimide var

Ş

Şeytan çiçeği

Eğer hala sevgiliyseniz uzak durun derim esrar şeytan çiçeğidir insanın ruhunu şeytana satar iflah olması ömrünü alabilir

O
Allah yardimcimiz olsun birakmiyor esim 10 senedir iciyor inkar ediyor eminim iciyor.icmeden sarhos gibi geziyor aciklamasi olamaz iciyor iste

K

k.maras

Anneler ve babalar sizlere tavsiye cocuklarinizi takip edin esrar ictiklerini anlamaniZ imkansiz eger takp edip baslamqdan engelleyebilirseniz cocugunuZ alem dedigimiz sokak yasantisindan kurtulur

K

Kader

Supheleniyorsaniz kesin iciyordur benim esimde iciyordur ve inkar Ediyor ama ben yakaladim Diktat dein daha Cok yalan soylerler onu almak icin yapmayacaklari yoktur takip edin derim ve Oyle birsey varsa ve cocugunuz yoksa olmadan ayrilin cunku sonra Cok zor hayatiniz bitiyor gidemessin de kalamassinda

O

osman

Ben fazla ayrıntıya girmek istemyorum.
Benim bir tanıdım da esrar kullanyor bana brakcam diyor ama ben inanmyorum ben baimli deilm diyor ama kac yildr iciyor bunun yaninda nadiren ici icyor can skntsndan ama cok nadir sgara kullanyor herseyi unutyor zayf allaha dua ediyorum tek onun icin deil bu illetten kim iciyorsa inşallah bir gun hepsi brakr arkadaşlar dua edelm herkez icin allah herkezin yardım cısi olsun

F

fatih

ben 7 yıla aşkın bi süre içtim ve bi zamandan sonra beynimdeki düşünce hücrelerinin tek tek öldüğünü fark ettim unutkanlık zayıflık halsizlik ve bunun yanı sıra bi sürü zararı var asla tavsiye etmiyorum 1 buçuk seneye yakın oldu bırakalı halada kendime gelmş deilim

M
Esrar içipte iflah olanı hiç gören,duyan varmı?
Mümkün deyil.Bir kereyle başlar,ölünce kurtulursun.
Tedavi felan hikayee.

J
valla bende kullanıyorum 16 yaşımda falan başladım simdi 23 yaşındayım 16-17-18 üç yıl içtim sonra bırakmaya karar verdim 2 yıl içmedim 21 yaşımda tekrar başladım simdi yine iki yıldır içiyorum arada bir 1 ay gibi ara veriyorum içmeye sürekli içince kafasıda anlaşılmıyo zaten bu aralar yine bırakmayı düşünüyorum kendimi kısıtlamıyorum şu kadar süre içmem bu kadar süre içmem diye sadece bir müddet içmiycem diyorum ve içmiyorum iki yıl bıraktığımdada böle bırakmıştım kısıtlamamıştım kendimi ama ben istediğim zaman cok rahat bırakıyorum valla yalan söleyemiycem bencede bi bağımlılığı yok kafada bitiyo olay. :)

I

Isimsizz

Kullandiginda yerinde durdurmuyor içi kıpır kıpır çok konusuyor hic susmuyor kasinti baygin bakış disin kahverengi olmasi yanik folyolar ortaya cikmasi hic uyumuyor ama hep yatakta halsiz inkar etsede bi madde kullaniyor ama hangi maddedir bilgisi olan varmı

S
Benim eşimde ot kullaniyor 2 kere yakaladım sigara paketinde ,,kullanmayacağım dedi ve yine görüyorum gizli gizli ,,,nasıl kullandığını göremiyorum nasıl zararları var kafama takmaktan icten içe cokuyorum ne yapacağımı bilmiyorum nasıl bir illet yardımcı olurmusunuz

B
Hanımlar, Anneler kardeşlerim...
çocuk içiyorsa özentidir arkadaş çevresini değiştirin gerekirse taşının mahalleden o ilden.. Alışır etkilenir canı ister gene içer mutlaka içer...

Kocanız içiyorsa neyiniz içiyorsa içsin istediği an bırakabilir korkmayın.. eğerki insanlar içmiyorum dediğinde sigarayı bırakabilip yıllarca ağzına sürmüyorsa, bunuda içmezler emin olun buna.. sabahtan başlayıp içiyorum gece yatana kadar. Ama işim çıkıyor 1 ay yurt dışına çıkıyorum aramıyorum içmiyorum..

Ya hayatın güzel olacak,
Ya kafan güzel olacak..!

En son geçen hafta konuştuk farkettigimi yakaladığımı artık biliyor kıyametler koptu evde yaklaşık 3 sene kadar çalışmıyor içine kapanık biride hiç bişey yapamadığı için Evde de sürekli tartışma bunlardan kafasını dağıtmak için kullandım dio ben çok ağlayınca üzülmeni istemiyorum söz dedi birdaha yapmicam dedi inandım kaç gündr hiç bişey yok gibiydi bugün ilk defa böyle bir durumda karşılaştım
Bi değişik yanıma geldi kendinde değil yarı üstü açık içerli değişik sözler ben aile olmayı çok istedim ölürsem iyi olur ama ayakta duramıyor kendinde değil koltuğa itekledim atakta duramiyodu değişik konuşmalardan sonra aşırı kusma oldu çok üzülüyorum kahroluyorum ne kullanmış olabilir 5 senedir ilk defa böyle bişeyle karşılaştım nedir kullandigı

D

derindeniz

Allah madde kullananlara ve yakınlarına sabır versin benimde oğlum esrar ile başlayan serüvenine bonzai ile devam etti malasef aylar süren mücadele sonrası bonzaiden kurtulabildi ama şizofrenik belirtiler sergiledi herkesin onu öldürmek istedğiğni takip ettiğini en yakın arkadaşlarından bile şüpe duydu amafene gittik ilaç tedavisine başladık iki ay evden dışarı çıkmadı daha sonra alkole başladı ayakta duramıyacak hale gelene kadar içti bu arada ot içtiğinide düşünüyorum çok zor bir süreç malasef bir aydır daha iyi bir işe başaldı spora gidiyor çok zor bir sürec altı ay kadar sürdü , böyle bir maade alıyorsa gözler kızarıp ölü balık gözü gibi oluyor mat ve cansız bakışları oluyor hareketleri yavaşlıyor uyku düzeni bozuluyor ve maddeyi alınca iştahı açılıyor çok dikkatli ve sabırlı olmak gerekiyor Allah yardımcımız olsun çok dikkatli olmak gerikor

Esrarı kullanan kişi birakabiliyormu?içen kişi bunalıma girdiğinden kullanmış ama ara sıra içiyorum diyor istediğim zaman kullanmıyorum diyor inanmalimiyim yardımcı olurmusunuz