Esrar İçen Biri Nasıl Anlaşılır - Uyuşturucu Bağımlılığı Nasıl Anlaşılır

Sponsorlu Bağlantılar
Esrar içen kişi bırakırmı ara sıra kullanıyorum diyor içen kişi istediğim zaman zaman icmeyebiliyorum diyor
Bu doğrumu çünkü yeni kullanıyor arkadsi bazı sıkıntılarından dolayı kafamı dağıtmak rahatlatmak için kullandım hafif ot diyor doğrumudur ne kadar kötü bi illet yardımcı olurmusunuz bilenlere soruyorum

Esrar bırakılması güç bir madde ancak icilmedigi zaman fiziksel bir kıriz yaşanmaz daha çok ruhsal bunalım olur bu konuda ailelere tavsiyem çocuğunuzu bu konuda yıpratmadan yakınlaşmanız kesin yasaklarla daha cazip hale getirebilirsiniz yapıcı bi dille bıkmadan usanmadan yanlış olduğunu anlatın onu sevdiğinizi hissettirin ve zihinsel kontak kurun siz ne kadar takip etseniz de ülkemizde temin etmesi kolay olduğu için okula gidip gelirken bile kullana bilir sizin yapmanız gereken sürekli olarak arkadaş gibi yapmaması gerektiğini söylemek sonuçlarını anlatmak olmalı tabiki ortamını değiştirmek de gerekli

D
Benim bi arkadaşımında esrar içtiği için dişleri dökülmüştü.bide sürekli basur oluyordu.sakın içmeyin bu nalet şeyi.hayatınızı mahfetmeyin.sakın