Atatürk ile ilgili kompozisyon kısa

P

pıtpıt teyze

Sponsorlu Bağlantılar
Komposizypnda cok yardimi oldu

Atatürk Türk ulusunun geleceğine yön vermiş bir liderdir. Günümüzde ülkede sahip olduğumuz bu tüm modern koşulların temelini Atatürk atmıştır. O yalnızca bizim ülkemizde değil çok sayıda dünya devletinde tarihe yön vermiştir.

Atatürk hem ülkemizde hem de dünya üzerindeki bir çok ülkede ender yetişen liderlerden biridir. O elinde olan tüm yetenekleri ile imkansız kabul edileni mümkün kılmış ve bizlere cumhuriyeti hediye etmiş bir insandır. Onun devrinde ve yaşadığı koşullarda başardıklarını başarmak oldukça zordur. Ancak o sahip olduğu eşsiz liderlik ile askerlik becerilerini kullanım imkansız olanı başarmıştır.

Günümüzde de bizlere düşen onun hediyelerine sahip çıkarak daima onun ilkelerini ve inkılaplarını yaşatmaktır. Mustafa Kemal Atatürk ölümsüz bir insandır ve Türk gençlerinde yeniden can bulur. Bu sebeple daima onun gösterdiği yolda, onun ilkeleri ile ilerlememiz gerekir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ö

öğrenci

çok güzel yazılmış yazanın ellerine sağlık ödevim için çok yardımcı olduu.

D

dila

bu süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bir siteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee çok beyendim 100 de 100

S
yazılıda aynısını kağıda yazdımmm ;);):D hoca kompozisyona 46 tt verdi 96 adım 4 pt de hediye ettii 100 pt aldım ve öğr. butün okula kompasizyonu okuttu çok iyi sağ oluunn :p;):):mad::confused::cool::p:D:oops::rolleyes:

K

Kayıtsız üye

Bence girişi ve sonucu güzel ama gelismesi olmamissssssssssssssssssssssssssssssssssss

M

muhammet

çoooooookk güzelmiş kompozizyon yazılısından 100 aldımmmm kim yazdıysa elerine sağlık:)

R

RahmaN

Cok guzel ama kisa biraz daha uzun olabilir bu tarih sinavimizda cikacak insallah ise yarar sinavda bu 30 puan.

D

Defom hayrani

Cok teşekkürler bizim hocanin yineakli gitti siz bana yardimci oldunu tek kelimemuhteşem