Atatürk ile ilgili kompozisyon kısa

#81
Sponsorlu Bağlantılar
superrrrrrrrrrrrr her zaman ödev verimi burdan yapıcam.
Atatürk Türk ulusunun geleceğine yön vermiş bir liderdir. Günümüzde ülkede sahip olduğumuz bu tüm modern koşulların temelini Atatürk atmıştır. O yalnızca bizim ülkemizde değil çok sayıda dünya devletinde tarihe yön vermiştir.

Atatürk hem ülkemizde hem de dünya üzerindeki bir çok ülkede ender yetişen liderlerden biridir. O elinde olan tüm yetenekleri ile imkansız kabul edileni mümkün kılmış ve bizlere cumhuriyeti hediye etmiş bir insandır. Onun devrinde ve yaşadığı koşullarda başardıklarını başarmak oldukça zordur. Ancak o sahip olduğu eşsiz liderlik ile askerlik becerilerini kullanım imkansız olanı başarmıştır.

Günümüzde de bizlere düşen onun hediyelerine sahip çıkarak daima onun ilkelerini ve inkılaplarını yaşatmaktır. Mustafa Kemal Atatürk ölümsüz bir insandır ve Türk gençlerinde yeniden can bulur. Bu sebeple daima onun gösterdiği yolda, onun ilkeleri ile ilerlememiz gerekir.
 

Son düzenleyen: Moderatör:
U
#82
guzel ama ataturkun olumsuz insandir demesi cok sacma ne alaka simdi
 

İ

İsim olmaz

#84
Bence çok güzel ama daha uzun olsa daha iyi olurdu.ama yinede yapanın ellerine sağlık gerçekten çok güzel bir site kompozisyon dersimden bende 100 aldim.sagolun var olun:):);)
 
M

misafir üye

#85
Ödevim için lazımdı şimdi yazıyorum...
çok teşekkürler...
:D:):D:):D:):D:):D:):D:)
Çok güzel bir site ama henüz üye olmadım
ama hemen olucam
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
TEKRAR TEŞEKKÜRLER...
 
N
#93
Çççççççoooooooookkkkkkk sssdsuuuuuppppeeerrr bbbbbbiiiirrrr ssssiiittttteeee cok tesekkurler yarin yazilim var ogretmen issallah begenir amin cevabi bekliyorum
 
E
#95
Süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Üst