=_ frm artuklu ' kafe _=

Sponsorlu Bağlantılar
kiz nerden bilecem sanki garsonluk yapmisim :D:D.. sen ogren cayciligi bi :D:D sonra bana gosterirsin :D:D olmazsa sana ogreten cayci banada ogretir :D:D..

ok kizma :D:D ..soralim.. patronum kim bana ogretsin cayciligi :D:D nurgul kiz unutma sen benim ciragimsin ha :D:D ben senin patronun oluyorum :D:D

hayal kirikligina ugartin beni dilzar kac gün yoktum dükkan mahf olmus bu nasil garsonluk daha cay yapmayi bilmeyen garsonu ben ne yapayim beeeeeee karar ver artik ise dogur dürüst gel yoksa baskaasini alarim haaaa :D:D:D:D:D

ya daha düsünecegim dilzar bak sakin birdaha isini kayidirma olurmu simdilik kovmuyorum ama birdaha görmiyim ok cay yapmasinida hemen ögren annene söyle teyzeye sana ögretsin yoksa bu gidisle hic ise giremicen ha daha 8 yasindaki kardesim cay yapmayi biliyor hadi gözünü seveyim dükkana iyi bak

yok gecerli degildir kerdi kartlarda bu zaman cok sorun oluyor pesin aliyoruz parayi kusra bakma heval masallah isci aldik dükkana bakan yok biz bakyioruz yine ne yapak basa gelen cekilir yani ne emredersiniz efendim ??? :D:D

yaw hiç müşteri gelmiyo buraya çalışanlar ben dilzar merve olursak tabi :DD çalışkan birileri lazım burayaa. patron yoksa batıyozmu :((

öyle ya düzelir .. ekonomik krizde neymiş neslişcm :)=) dilzarın da dediği gibi bunuda atlatırız ekonomik kriz değilde başka krizler atlatık :))

vallah hic öyle gözükmüyor garson diye alik seni dilzar kafeyi batirmissin kac haftda yoktum ne hale gelmis hani sen gözün gibi bakacaktin kafaye tzzzzzzz desene basak garson aricam hehe

NOT: GARSON ARANIYOR