=_ frm artuklu ' kafe _=

Sponsorlu Bağlantılar

=_ FRM ARTUKLU ' KAFE _=

KAFE PATRONU: =_GulXwin_=

SICAK İÇECEKLER

*Çay 0:down:25-Ykr
*Kahve 0:down:50-Ykr
*Nescafe 0:down:75-Ykr
*Oralet 0:down:25-Ykr
*Kuşburnu 0:down:25-Ykr

SOĞUK İÇECEKLER

*Kola 1:down:00-Ytl
*Fanta 1:down:00-Ytl
*Gazoz 0:down:75-Ykr
*Mojo 1:down:00-Ytl
*Enerji İçecegi 2:down:00-Ytl

YİYECEKLER

*Hamsi 1:down:50-Ytl
*Taflan Tuzslusu 1:down:75-Ytl
*Tursu Kavurma 3:down:00-Ytl
*Dible 4:down:00-Ytl
*Kiraz Kavurmasi 2:down:00-Ytl
*Pasi Mihlamasi 2:down:00-Ytl
*Misir Ekmegi 1:down:70-Ytl
*Karadeniz Pidesi 1:down:00-Ytl
*Kabak Tatlisi 3:down:50-Ytl

İNTERNET

*Saat Ücreti 0:down:80-Ykr
*Açılış 0:down:40-Ykr
*Renkli Çıktı 0:down:50-Ykr
*Siyah Çıktı 0:down:25-Ykr

NOT:Veresiyemiz Yoktur!!!!!
NOT: Garson Araniyor!!!

TÜM FRM ARTUKLU ÜYELERİ DAVETLİDİR

birsey düsünürüz artik tabi kezerim yömiyenden haberin olsun simdilik bir cay benden sana eskiden ne is yapardin garsonluk bilirmisin yani garson alaccam dükanim aklimda kalmasin yani demi analrmisin garsonluktan aceba

eee ozaman yeni isin hayirli ugru olsun bakacam nasil garsonluk ediyorsun simdilik bana müsade benim is görüsmem var dükan sana emanet gözünü sevim veriesiyeye verme ayda 150 ytl veririm sana hadi ben is görüsmesine gidiyorum aklim dükanda kalmicak demi

ben geldim beni işe alın yaa bende ihtiyacım var burası çok pahalı bi nescafe 78 ykr bizim kantinde bile 50 ykr üstelik yakışıklı çaycının elinden :DDD BEN bilirim bu işler benide işe alınnn hey duyun sesimi :DDD

sana kaldık hea :D OLSUN BE canm senn elinden daha güzel alıyon beni hee sağolasın görevimi layıkıyla yerine getireceğim güven bana :DD

tabiki canim benim ogretirim.. once ben ogreneyim sonra sanada ogretecem soz :D:D.. hem sen garsonlugu degil cayciligi ogren daha iyi olur :D:D..

evet haklısın :DD sende mi bilmion kız garsonluğu o zman ben öğreniyim birilerinden sana öğretiyim olmazmı .DD fena fikir deil hani....