Zübeyde İşeri İlköğretim Okulu Konya Ereğli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Zübeyde İşeri İlköğretim Okulu Hakkında - Zübeyde İşeri İlköğretim Okulu Tanıtım - Zübeyde İşeri İlköğretim Okulu Resimleri - Zübeyde İşeri İlköğretim Okulu İletişim

Konya Ereğli Zübeyde İşeri İlköğretim Okulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Konya Ereğli Zübeyde İşeri İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Konya Ereğli Zübeyde İşeri İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Konya Ereğli Zübeyde İşeri İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Konya Ereğli Zübeyde İşeri İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Zübeyde İşeri İlköğretim Okulu Tarihi:

Okulumuzun arsası Mustafa İşeri ve Mehmet Kartoğlu isimli hayırsever vatandaşlarımız tarafından bağışlanmıştır. Okulumuza adı verilen ZÜBEYDE İŞERİ'nin babası Mustafa İşeri, hastalığı nedeniyle 01.03.1982'de kaybettiği kızının adını yaşatmak üzere 1680 metrekare arsayı okul alanında kullanılmak üzere kayıtsız şartsız ve bedelsiz olarak hibe etmiştir. Mehmet Kartoğlu'na ait 2111 metrekare arsanın da bu arsayla tapu kayıtlarında birleştirilmesi sonucunda ZÜBEYDE İŞERİ adına kurulan "Yaptırma, Yaşatma ve Koruma Derneği" ve devlet vatandaş işbirliğiyle okulun temeli 1992'de atılmıştır.

1997-1998 Öğretim yılında Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 02.07.1997 tarih ve 310/18906 sayılı resmi yazısı ve Konya Valisi T.Ziyaeddin Akbulut'un 02.07.1997 tarihli makam oluru ile ZÜBEYDE İŞERİ İLKÖĞRETİM OKULU eğitim öğretime açılmıştır.

Eylül 1997'de 1,2,3,4,5,6. sınıflar olmak üzere 197 öğrenci, 1 okul müdür vekili, 11 öğretmen ve 1 hizmetli ile eğitim öğretime başlanmıştır.

1997-1998 öğretim yılından 24.12.2001'e kadar Cumaali Özince okul müdür vekili olarak görev yapmıştır. 24.12.2001 - 28.08.2003 tarihleri arasında okul müdürlüğünü müdür yardımcısı Haluk Sarıca vekaleten yürütmüştür.

28.08.2003 - 02.01.2004 tarihleri arasında Alaaddin Zoba asaleten, 06.01.2004 - 06.02.2004 tarihleri arasında Abidin Ünal vekaleten okul müdürlüğünde görev almışlardır.

Halen okul müdürlüğünü 06.02.2004'de asaleten okulumuza atanan Murat ALAN yürütmektedir.

Zübeyde İşeri İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KONYA EREĞLİ ZÜBEYDE İŞERİ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: DOĞUALAGÖZLÜ MAH. TÜRBE CD. EREĞLİ/KONYA
Telefon Numarası: 3327100199
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -http://zubeydeiseri.meb.k12.tr

Zübeyde İşeri İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız