Ziya Gökalp İlköğretim Okulu Bilgileri İzmit Kocaeli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Ziya Gökalp İlköğretim Okulu Bilgileri İzmit Kocaeli

Ziya Gökalp İlköğretim Okulu Kocaeli İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ziya Gökalp İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ziya Gökalp İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ziya Gökalp İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ziya Gökalp İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ziya Gökalp İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 17 Eylül 1972 tarihinde eğitim öğretime açılmış, 19 Temmuz 1994 tarihine kadar ilkokul olarak hizmet vermiştir. Bu tarihten sonra 8 yıllık temel eğitime geçilmesiyle okulumuz, ilköğretim okulu olarak eğitim öğretime devam etmektedir.
Bu süre içersinde 1082 kişi 5 yıllık ilkokul mezunu verilmiş (diploma), 19 Temmuz 1994 tarihinden itibaren ise 8 yıllık temel eğitimden 503 öğrenci mezun olmuştur.
Şu anda 696 öğrenci; 13 sınıf 14 branş 1 rehber öğretmen olmak üzere 28 öğretmen,1 Müdür, 2 Müdür Yardımcısı, 2 Hizmetli ile eğitim öğretime devam edilmektedir.

Ziya Gökalp İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: ZİYA GÖKALP İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Nurettin Paşa Cad. Ağaköyü Yolu Yanı Izmit
Telefon Numarası: 2623213301
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Son düzenleyen: Moderatör: