Yunus Emre İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Kütahya

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Yunus Emre İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Kütahya

Yunus Emre İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

İlimiz Merkez Fuat Paşa, Meydan ve Gaybi Efendi Mahallerinin birleştiği bölgenin okul ihtiyacını karşılamak üzere Fuat Paşa Mahallesi`ndeki Aydınlık Caddesi üzerinde inşa edilen okulumuz, 2 katlı olarak yapılmış ve 10/10/1991 tarihinde yine aynı bölgedeki Hürriyet İlkokulu`nun devamı olarak hizmet vermeye başlamıştır. 3. katı ise 08/06/1994 tarihinde tamamlanarak eğitim - öğretime açılmıştır.

Açıldığı 10/10/1991 tarihinden itibaren ilkokul olarak hizmet veren okulumuz 08/06/1994 tarihinden itibaren de sekiz yıllık İlköğretim olarak Eğitim-Öğretime devam etmektedir. 2006-2007 öğretim yılının II. döneminde tamamlanan iki yeni binamızın da hizmete açılmasıyla ikili öğretimden normal öğretime geçilerek eğitim - öğretim çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Okulmuzda 1 müdür, 2 müdür yardımcısı 20 sınıf öğretmeni, 19 branş öğretmeni, 1 memur 6 4/C kapsamında yardımcı hizmetler personeli hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Bilgiye ulaşan,ulaştığı bilgileri kullanan, kullandığı bilgilerle yeni bilgiler üreten; kendini ve toplumu sürekli geliştiren insan yetiştirmek.

Misyonumuz

Biz; bütün öğrencilerimizin öğrenmelerini sağlamak, kendilerine güvenen bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olmak ve onlara "Bilgi Çağının" yeni ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandıran, zirvede bir okul olmak için varız...

Yunus Emre İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: (274) 274 223 62 94
Okulun Faksı: (274) 223 67 71
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://kutahyayunusemreioo.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 332024@meb.k12.tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Yunus Emre İlköğretim Okulu Resimleri :