Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu Bilgileri Körfez Kocaeli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu Hakkında - Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu Resimleri - Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu İletişim

Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu Kocaeli Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu Tarihçesi:

2004 yılınde eğitim öğretime başlayan okulumuz gelişmiş donanımlarla mevcut sınıfları ve labaratuar imkanları ile eğitim-öğretime devam etmektedir. Spor salonu, Fen-Teknoloji Labaratuarı, Bilgi-Teknoloji sınıfı, Görsel Sanatlar sınıfı, Teknoloji Tasarım sınıfı bulunmaktadır. Çok amaçlı salonumuzda; tiyatro, sinema gösterimleri, kutlama ve anma programları, sınıf etkinlikleri düzenlenmektedir.

Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: YENİYALI FAHRİ KORUTÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Yeniyalı Mah. Özenler Cad. Körfez Kocaeli
Telefon Numarası: 2625273188
Faks Numarası: 2625273188
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için: