Windows XP Tema Nasıl Yüklenir? Resimli Anlatım

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Normal temaların kurmanız indirilen dosyayı çalıştırmanız yeterlidir

ANCAK

Visual Styles Xp Tarzı themalar aşağda anlatılan gibidir

1-window blinds tarzı bir programı kurup install skin denen yerden from disk tıklıyoruzzaten size dosya uzantısını kendisi söyleyecektirbulamadı ise ara butonundan *(dosya uzantısı) şeklinde arayıp kendiniz de bulabilirsiniz
mesela ben window blinds 4 kullanıyorumgayet de rahat çalışıyorşu ana kadar da sorun çıkarmadı
2-dosyayı bulup tıkladıktan sonra da apply changes diyoruzyeni themamız hazır oluyor
3-yok eğer size programla birlikte verilen themalar az geliyor ise window blindsin kendi sitesinden istediğiniz kadar (tonlarca) skin veya thema indirebiliyorsunuzama önce üyelik gerekiyoro da zaten beleş
4-netten indirdiğiniz dosyaları önce bir virus taramasından geçirip daha sonra kurmanız tavsiye olunurşu bir gerçek ki windowblindsin kendi sitesinden aldığınız dosyaların tamamına yakını temiz
5-mesela window fx diye ayrıca bir programı varo da masa üstüne güzel simgeler yuklemenize yardımcı oluyorama masaustu kısayolunu tıklayınca gidiyoro da işin cilvesi tabi demo surumunu kullanıyor iseniz

alıntı

yukarıdaki olmaz ise

C:\WINDOWS\Resources\Themes dizinine at sonra masaüstüne sağ tıkla tema de orada görürsün bu temayı

Visual Styles Xp Temalarını Kullanabilmeniz İçin, Aşağıdaki Adımları Gerçekleştirmeniz Lazım, Aksi Taktirde Kullanamazsınız…
Aşağıdan Uxtheme Multi-Patcher 55 ‘i indirin…ve Sırasıyla Resimleri Takip Edin

3Adımda Şaşırmayın, Direk O***leyin Windows Dosya Korumasına Karışmayın

O***le Pc Yeniden Başlayacak ve Dilediğiniz Temayı Kullanmaya Başlayabileceksiniz…
Ben örnekte Lorca 12 Temasını Kurdum…

Sırasıyla Fonts Klasörü İçindeki Fontları C:\WINDOWS\Fonts” Dizine Atıyoruz
Shell Klasörünü Lorca Windows Görsel Stil Dosyasıyla Birlikte “C:\WINDOWS\Resources\Themes” dizinine atıyoruz… SonrasındaLorca Windows Görsel Stil Dosyasına Çift Tıklayıp Tamam Diyoruz Bu Kadar…

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
UXTheme Multi-Patcher 5.5 İndir

UXTheme Multi-Patcher 5.5
UXTheme Multi-Patcher 55

Tanıtım:
UxTheme Multi-Patcher sayesinde her çeşit XP temasını çalıştırabilirsiniz
nesil Windows XP teması yüklemek isterseniz gerekebilecek bir programdırBilgisayarınıza 3 Programın yüklenebilmesi için yönlendirilen sayfanın açılmasını bekleyiniz
Windows XP/SP1/SP2 veya Windows Server 2003 (Temalar açıkken), uxthemedll (dynamic link library) dosyasını düzenleyerek tema kullanımını mümkün kılan eklenti Yazılımı indirdikten sonra tıklayıp yükleyin ve Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra Windows Görsel Stil dosyası isterseniz kullanımı mümkün hale geliyor

Boyut: 11 MB

ŞİMDİ İNDİR - RapidShare