Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlköğretim Okulu Bilgileri Yatağan Muğla

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlköğretim Okulu Hakkında - Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlköğretim Okulu Tanıtım - Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlköğretim Okulu Resimleri - Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlköğretim Okulu İletişim

Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlköğretim Okulu Muğla Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Yatağan
Okulun Telefonu: 252 573 40 16
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Turgut Beldesi
Okulun Web Adresi:
www.tsgcio.meb.k12.tr
Okulun E-Posta Adresi: 909478@meb.k12.tr
Okulun Müdürü: Servet SOY
Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklık 36 Km. - İlçe Merkezine Uzaklık 10 Km.
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Turgut Şehit Güngör Çetinkaya İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr -
www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız