Tevfikiye İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Çanakkale

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Tevfikiye İlköğretim Okulu Hakkında - Tevfikiye İlköğretim Okulu Tanıtımı - Tevfikiye İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Tevfikiye İlköğretim Okulu Resimleri

Tevfikiye İlköğretim Okulu Çanakkale Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Tevfikiye İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Tevfikiye İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Tevfikiye İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Tevfikiye İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: TEVFİKİYE İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: TEVFİKİYE KÖYÜ
Telefon Numarası: 2862830824

Okulumuz Çanakkale Merkez İlçesine bağlı olan Tevfikiye Köyü'nde yer almaktadır. Köyümüzün Çanakkaleye uzaklığı 30 km' dir. Ayrıca meşhur Troia Örenyeri köyümüz sınırları içerisinde yer almaktadır. Okulumuz 1946 yılında açılmış olup, 1997'de yeni binasına taşınmıştır.

VİZYONUMUZ

Çağın ve teknolojinin imkanlarından yararlanarak bilgiye ulaşmanın yollarını öğrenmiş,gözü daima gelecekte olan,insanlığın kazanımlarını ve evrensel değerlerini özümsemiş,her gün daha iyiye ulaşmak için çalışan,doğruları yaptıklarında alacakları tepkiden korkmayan ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmayan,ulusal değerleri benimseyen ve bu değerlere katkı sağlayan bireyler olarak yetiştiren,başarıları dünyaca kabul gören Türkiyenin öncü ve saygın eğitim kurumu olmak.

MiSYONUMUZ

Hayatta en gerçek yol göstericinin bilim olduğuna inanan,ömür boyu aktif öğrenen,sorgulayan sorumluluk alan,farklılıkların zenginlik kaynağı olduğunu bilen, uluslar arası bilince sahip olan,sevgi dolu hoşgörülü ve anlayışlı öğrenciler yetiştirmek.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz