Tepeynihan İlköğretim Okulu Bilgileri Selendi Manisa

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Tepeynihan İlköğretim Okulu Hakkında - Tepeynihan İlköğretim Okulu Tanıtım - Tepeynihan İlköğretim Okulu Resimleri - Tepeynihan İlköğretim Okulu İletişim

Tepeynihan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuzun Egitim Ögretime 1961 yilinda baslamistir. 1,2,3,4,5. Siniflar bazi dönemler tek ögretmen bazi dönemler de 2-3 ögretmenle egitim ögretim sürdürülmüstür. Daha sonra okul su andaki yeni binasina 1989-1990 Egitim Ögretim Döneminde baslamistir.2006-2007 Egitim Ögretim Dönemine kadar 1-2-3. ve 4-5. Siniflar ayri olmak üzere birlestirilmis sinif 2 ögretmenle egitim yapilirken, 2007-2008 ve 2008-2009 dönemlerinde 1-5 tek ögretmenle birlestirilmis siniflarla egitim yapilmistir.Ayrica ayni dönmemde okulun bünyesinde ilk defa nasinifi acilmistir. 15.06.2010 tarihinde de kadrolu anasinfi ögretmeni göreve baslamistir. Simdi 1,2,3 birlestirlmis sinif ve anasinifi olarak egitim ögretime devam etmektedir. 4. ve 5. Sinifa gecen ögrencilerimiz yakin ilcelerdeki okullara ve cogunlugu Yatili Ilkögretim Bölge Okulunda ögrenimlerine devam etmektedirler.

Tepeynihan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Selendi
Okulun Telefonu: 236 791 12 58
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Tepeeynihan Köyü
Okulun Web Adresi:
http://tepeynihan.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok