Stardollda Nasıl Süperstar Saçı Yapılır

K

Kayıtsız Üye

Sponsorlu Bağlantılar
Stardollda Nasıl Süperstar Saçı Yapılır bende oldu hemde çok güzel bir saç yazan kişi stardoll hesabının adı nedir?

K

Kayıtsız Üye

olmuyo ya uf ss olmayı öok istiyom mutsuzum ss i ği ücretsiz yapsalardı daha iyi olurdu

S

stardoll

yha arkadaşlar ben bir site biliyorum orada tüm hileler gerçek. bana ulaşın adım jaksinthree

A

angelladyson

arkadaşlar olmaz çünkü sadece süperstarlar için yapılan bir kampanyadır süperstar olmayanlar yapamaz

K

Kayıtsız Üye

ya arkadaşlar yemek sahnesini yeniden yap ve sahneni yıllığa kaydet görevini nasıl yaparım lütfen yardımcı olun :D

K

Kayıtsız Üye

yaw iyiki ssyim sizin gibi dilenmeme gerek yok istediğimiyapıyorum :D asasasas :D

D

defne

yhaa off :( yha bir kereliğine bir uygulama gelse herkez bir hafta boyunca ss olsa bedavaya çok güzel olur yhaaa lütfen böyl bir uygulama yapın :'(

K

Kayıtsız Üye

olduuuuuuuuuuuuu desem yalan olur hep yalan sölüonuz ya arkadaşlar ama stardol magazıne turkeyde gerçke bedavalar ve hileler var bn orada üyeyim orası süpr

K

Kayıtsız Üye

Hayır !!! çok yanlış yapıyosunuz ilk hilelere başvuruyosunuz olmayınccada neden olmuyo diyosunuz yaptınız her işin hakını vererek yapın neden olmuyo biliyomusunuz ss saçlarını kulananlarra bi bakın kaçınçı leveldeler ve bunun için bi miktar para veriyolar ... Teşekürler dinlediniz iiçin
hanife yılmaz

K

Kayıtsız Üye

yaaaaaaaa olmuyo olan lar benim ztomas diye hespım var stardoll da onda ki ziyaretçi defteime yazabilirlermi