Sevgiliye Güzel Sms Mesajlar

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Sevgiliye Güzel Sms Mesajları

- Ayrılık, ölüm gibi değil Kavuşmak, bilsem de mümkün değil bir ümit Yaşıyor! Nefessiz bekliyorum

- Sana ağlamamın değerini anlayamadın, beni aldın, her şeyimi, tüm sakladıklarımı, kutsal bir amaçla sarıldım sana uzaktan, sonuç beklemeden, senden; sevginden başka bir şey istemeden, kimseye benzememe kuralımı yıkarak, sen mutlu ol diye

- Affetme beni sensiz gülersem, affetme beni senden birşey gizlersem, aşkın ecel olsa bile, affetme senden sonra can verirsem

- Bir gözyaşı gibi akar giderim hayatından, sen ki o gözyaşını düşürme asla gözlerinden, gözlerin senin olsun yaşları ise benim

- Hani seni seviyorum derken titremek vardır ya, hani bal rengi gözlerine bakınca ağlamak vardır ya, hani bir kez olsun elin elime değince kalbimin orada attığını hissetmek vardır ya, işte budur benim için A$K

- Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden, ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa, sadece teşekkür ettim Tanrı'ya herzaman yanımda olduğun için

- Ne haz var senden ayrı, ne bir tat senden öte Bir yüzünü görmek değer binbir zahmete Vereceğin her acı gönülden kabulümdür Sendeki cehennemi değişmem bir cennete

- Tut ki ben bir yağmur damlasıyım, toprağa düştüm mü dağılırım Düşün ki ben bir kar tanesiyim, suya değdiğim anda eririm Anla ki sen benim canımsın, seni kaybettim mi ölürüm

- Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var!

- Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim

- O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim

- Eğer şu an konuşacak durumda olsaydım, Sesini duymak için neler vermezdim, Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam, Yolunu bulabilseydim zaten şu anda çile çekmezdim

- Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma

- Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile

- Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim

- Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, Kimine göre bir yıldız hep parlayan, Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan

- Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, Rüzgar benim yerime öpecek seni