Sevgiliye En Anlamlı Sözler

DeMSaL

Özel Üye
Sponsorlu Bağlantılar
Sevgiliye Anlamlı Sözler

- Gönüle dedim ki: “Mümkün olur da söyleyebilirsen,söz sırasında, sevgiliye derdimi, onsuz çektiğim ızdırabı anlat” Gönül dedi ki: “Sevgili ile buluşunca, şaşkınlığımdan, hayranlığımdan, utancimdan söz söyleyemem, ancak onu seyre dalar kalırım.”

- Sen benim konuşamadığımsın.hiç susmadığım halde bir şey söyleyemediğimsin. Sen benim anlayamadığımsın, bu kadar çok bilip de çözemediğimsin. Sen benim bakipta göremediğimsin,

Sen benim, bilip de söyleyemediğim, bakıp da göremediğim, dokunup da hissedemediğim, duyup da dinleyemediğimsin. Sen benim anlatılmaz bir sevgiyle sevip de, sevemediğimsin sen benim adeta ruh ikizimsin ..(SANA BİR SORU SORMAK İSTERDİM) yar ben senin neyinim..Sesin kulaklarım da şimdi duyar gibiyim – HİÇBİRŞEYİNİM -

- Anladım Yar’la bir olmayınca, Yer’le bir olurmuş insan…

- Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O içten içe ağlayış yada senden ayrı yasayış…

- SEVDAN YÜREĞİMDE… HASRETİN CANIMA VUSLATIN ÖMRÜME BEDEL OLSADA sen benim sabrımın sonu aklımın yolusun

- Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum. Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi imkansiz guzel kız, beni vursunlar ama sana dokunmasınlar.Umut iklimine seni yazsınlar!

- İnanmak, İkna Olmaktan Çok Daha Ötededir.. Çünkü; İkna Akıl.. İnanmaksa Gönül İşidir. . .

- Gitmeni de istemedim, kalmanı da. Gitmen de tüketti yüreğimi, kalman da… Hiç ortası olmadı bu aşkın. Varlığında yokluğuna; yokluğunda varlığına ağlattın. Sevdin mi? Sevmedin mi? Ben hiç bilemedim. Hep iki ayrı noktadaydık biz. Baharda varsan güzde yoktun. Dilde varsan sözde yoktun. Ne başı oldu nede sonu..

- Kalbe hucum eden sıkıntıyı, Sabır kalkanı ile karşılarsan hiçbir dert seni can evinden vuramaz. Hz.Ali (r.a)

- Bin zulme uğrasan da, bir zulüm yapma (Hz Ali (ra))

- Ay ; Gün’de , Güneş ; Gece’de!!!!!! , Aşk da ; Sende GizLenmiş

- Bir insan başka bir insana Sukunetten, huzurdan daha değerli ne verebilir? Bir insan, başka bir insana huzur verecekse.
Tebessüm etmelidir..

- Hayat, kırıldıkça susmayı öğretti bize..! sustukça kelimelerimizdeki ahengi yitirdik, gün oldu sessizliğimiz inci olup döküldü kirpiklerimizden, en çok ta yüreğimizdeki duyguları kaybetmekten korktuk, fakat hic anlatamadık..

- Helal-i hoş olsun seni sevmelerimin.Çünkü hayatın en içten yanında sevdim seni.Ve de mutluluğun en imkansız safında Seveceğim Seni.

- Ve bilir misin ayrılmak vazgeçmek gibidir.Doğru değildir ama gereklidir,Çünkü hayat olduğu gibidir;olması gerektiği gibi değil.