Savaştepe Ali Şuuri İlköğretim Okulu Bilgileri Savaştepe Balıkesir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Balıkesir Savaştepe'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Savaştepe Ali Şuuri İlköğretim Okulu Tanıtımı - Savaştepe Ali Şuuri İlköğretim Okulu Okulu Resimleri - Savaştepe Ali Şuuri İlköğretim Okulu Hakkında

VİZYON-MİSYON

VİZYONUMUZ

Vizyon; Ne olmak istiyoruz sorusunun cevabıdır. İdeallerimiz hatta ulaşacağımızı asla düşünemediğimiz hayallerimizdir. Vizyon yolumuzu belirler, hedeflerimizden saptığımızda bize yol gösterir.

İstiyoruz ki: Okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin.

İstiyoruz ki: Okulumuzda her veli öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. Okulumuzda hem öğretenler hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın.

Okulumuzda çalışanlar, gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğruları yaptığında alacakları tepkiden korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın. Okulumuzda herkes, her gün daha iyiye ulaşmak çalışsın.
MİSYONUMUZ

Misyon; bir okulun "neden varız?" sorusunun cevabıdır.

İlkelerimiz: Bizi öğrencilerimizi velileri ve okulumuzun içinde bulunduğu toplumu yönlendirir. Biz bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak onların bilgili becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız.

Savaştepe Ali Şuuri İlköğretim Okulu Balıkesir Savaştepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Savaştepe Ali Şuuri İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Savaştepe Ali Şuuri İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Savaştepe Ali Şuuri İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Savaştepe Ali Şuuri İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: SAVAŞTEPE ALİ ŞUURİ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: İSTİKLAL MAH. İSTİKLALCAD. SAVAŞTEPE/BALIKESİR

Telefon Numarası: 2665521132

Faks Numarası: 2665521132

E-mail Adresi: 963929@ meb.k12.tr

Web Adresi:
BALIKESİR - SAVAŞTEPE - Savaştepe Ali Şuuri İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.