Samlı İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Balıkesir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Balıkesir Merkez'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Samlı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Samlı İlköğretim Okulu Okulu Resimleri - Samlı İlköğretim Okulu Hakkında

Biz… bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili, becerili, ve kendilerine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız.

İNANDIĞIMIZ İLKELER
İnanıyoruz ki…
Öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmesi ilk önceliktir.
İnanıyoruz ki…
Öğrenciler bütün çalışmalarımızın ortak noktasıdır ve amaçlarımıza temel oluşturur.
İnanıyoruz ki…
Biz, birbirimizi öğrencilerin, velilerin, ve toplumun sürekli gelişen beklentilerine ayak uyduracak şekilde geliştirmek için yüreklendiririz.
İnanıyoruz ki…
Biz, hepimiz öğrencilerimizin başarısını arttırmak için karşılıklı olarak sorumluluk alır ve verimli bir şekilde çalışırız.
İnanıyoruz ki…
Biz, birbirimize ve kendimize güveniriz. Öğrencilerimize birey olarak saygı duyar, onları koruyup gözetebiliriz.
İnanıyoruz ki…
İyi bir eğitim öğrenciler arasındaki bütünleşme kadar çeşitliliği de gerektirir. Farklılıklarımızın bilincindeyiz ve bunların birer zenginlik kaynağı olduğuna inanıyoruz. Birbirimizi anlıyor, farklılıkları ve görüş ayrılıklarını bir zenginlik olarak kabul ediyoruz.
İnanıyoruz ki…
Biz, sürekli olarak yeni öğrenme biçimlerine kendimizi adapte edecek beceriler geliştiririz. Aynı zamanda değişim ihtiyacı ile geçmiş değerlerimiz arasındaki dengeyi de koruruz. Değişim mükemmeliyete ulaşmada bize cesaret kazandırır, geçmiş deneyimlerimiz ise değişimi göze almamıza yardım eder.
Samlı İlköğretim Okulu Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Samlı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Samlı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Samlı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Samlı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: SAMLI İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Şamlı llköğretim Okulu Şamlı / Balıkesir

Telefon Numarası: 2662875009

Faks Numarası: 2662875009

E-mail Adresi:
657265@meb.K12.TR

Web Adresi: BALIKESİR - MERKEZ - Samlı İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.