Sait Kalaycıoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Tavas Denizli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Sait Kalaycıoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Sait Kalaycıoğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Sait Kalaycıoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Sait Kalaycıoğlu İlköğretim Okulu İletişim

Sait Kalaycıoğlu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz Hayırsever işadamı Sait Kalaycıoğlu ve Devlet işbirliğiyle yapılmıştır. Temeli 1993 yılında atılmıştır; inşaatı kısa zamanda tamamlanarak Kasım/1995 tarihinde bitirilmiştir. 04.12.1995 tarihinde Kurucu Müdür Ali ALACAGÖZ, 2 Müdür Yardımcısı Ramazan YAVAŞ ve Orhan SARUHAN ile 13 kadrolu, 21 geçici görevli öğretmen ve 785 öğrencisiyle (1–8) sınıflaeğitim- öğretime başlamıştır.

I.Kademe öğrencileri İstiklal ve Hâkimiyet ilkokullarından, II. Kademe öğrencileri Tavas Lisesinin orta kısmı aktarılarak oluşturulmuştur. Okulumuza isim olarak yapımındaki maddi ve manevi katkılarından dolayı Sayın Sait KALAYCIOĞLU’NUN ismi verilmiştir.

Bugün 1997'den beri Müdür olan Ali KELCİ, Müdür Yardımcıları M.Ali DEMİRTAŞ ve Ramazan YAVAŞ yönetiminde 33 öğretmeniyle okulumuz sürekli gelişerek ve yenilenerek Tavas'a hizmet vermektedir. Okul binamız 940 m2 alan içine oturmakta olup, zemin+3 katlıdır. Bahçe alanı 4700m2’dir. Toplam6041 m2 arsası mevcuttur. Bugüne kadar 15 dönem mezun vermiş olup mezun olan öğrenci sayısı 2071'dir.

Sait Kalaycıoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Tavas
Okulun Telefonu: (0258) 613 1993 - 613 0626
Okulun Faksı: (0258) 613 2442
Okulun Adresi: Samanlık Mah. Karakol C. No: 17 20500
Okulun Web Adresi:
http://www.saitkalaycioglu.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: info@saitkalaycioglu.k12.tr / 363625@meb.k12.tr
Okulun Ulaşım Bilgileri: İl merkezine 45 km mesafede olup günün her saatinde araç bulmak mümkündür.
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Sait Kalaycıoğlu İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız