Safaalan 75.yıl Mehmet Uygun İlköğretim Okulu Bilgileri Saray Tekirdağ

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Safaalan 75.yıl Mehmet Uygun İlköğretim Okulu Hakkında - Safaalan 75.yıl Mehmet Uygun İlköğretim Okulu Tanıtımı - Safaalan 75.yıl Mehmet Uygun İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri

Safaalan 75.yıl Mehmet Uygun İlköğretim Okulu Tekirdağ Saray İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Safaalan 75.yıl Mehmet Uygun İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Safaalan 75.yıl Mehmet Uygun İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Safaalan 75.yıl Mehmet Uygun İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Safaalan 75.yıl Mehmet Uygun İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: SAFAALAN 75.YIL MEHMET UYGUN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: SAFAALAN KÖYÜ
Telefon Numarası: 2827785348
Faks Numarası: 2827785348

Tarihçe:

Köyümüzde ilk kez 1938 yılında ilkokul açıldı.

- 1998 yılına kadar çeşitli bina eklemeleri ile okul köye hizmet verdi.

- 1998 yılında köyümüzde Kömür madeni işletmeciliği yapan Sayın Mehmet UYGUN tarafından 8 yıllık eğitime katkı olarak yeni okul binamız yaptırıldı. Aynı yıl okulumuz faaliyete geçti.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz