Refika Aksoy İlköğretim Okulu Bilgileri Yenimahalle Ankara

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Ankara'daki İlköğretim Okulları Hakkında - Ankara Yenimahalle'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Refika Aksoy İlköğretim Okulu Tanıtımı - Refika Aksoy İlköğretim Okulu Resimleri - Refika Aksoy İlköğretim Okulu Hakkında

VİZYONUMUZ

Atatürkçü düşünce sistemini davranış haline getirmiş, çağdaş, demokratik, lider özelliklerine sahip, okuduğu okula bağlılık duygusu gelişmiş gençler yetiştirmektir. Bu çerçeveden hareketle biz, öğrencilerimizin öğrenmelerini sağlamak; onların bilgili, yetenekli ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine zemin hazırlamak ve onlara 21.yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız. Çocuklarımızın; "Bireysel nitelikleri dikkate alarak öğrenmelerini" , "Bilgili, becerili, özgüvenli olmalarını", "Çevresiyle ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmalarını", "Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini", "Çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını", "Gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini", "Liderlik özelliklerinin yanı sıra işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olmalarını" sağlamaktır!

MİSYONUMUZ

Bilim ve teknolojinin farkında olan, yeniliklere açık, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, değerlerini yaşayan ve yaşatan, hoşgörü sahibi, olaylara geniş bir açıdan bakabilen, dinamik, özgüveni ve sorumluluk bilinci gelişmiş, sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımcı, çağdaş, demokratik ve laik bireyler yetiştirmektir.

Refika Aksoy İlköğretim Okulu Ankara Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Refika Aksoy İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Refika Aksoy İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Refika Aksoy İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Refika Aksoy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: REFİKA AKSOY İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: ilkyerleşim Mah. 10. Cad. 337. Sk. No:2 Batıkent/Ankara

Telefon Numarası: 3123857950

Faks Numarası: 3123857950

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:
ANKARA - YENİMAHALLE - Refika Aksoy İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.