Okçu Güveçci İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Kütahya

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Okçu Güveçci İlköğretim Okulu Hakkında - Okçu Güveçci İlköğretim Okulu Tanıtım - Okçu Güveçci İlköğretim Okulu Resimleri - Okçu Güveçci İlköğretim Okulu İletişim

Okçu Güveçci İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okçu-Güveççi İlköğretim Okulu İlkokul olarak 1943 yılında Eğitim öğretime açılmış olup, müstakil müdürlük olarak devam ederken 1979–1980 Öğretim yılında Ortaokul Stj. Öğretmen A.Ümit GONCA’NIN atanmasıyla köy halkından İbrahim TÜRKÖZ e ait köy kahvesinde öğretime başlamıştır. 1979–1980 öğretim yılında okula yeni kayıt 7 öğrenci ile eğitimini sürdürmüştür.

1980–1981 Öğretim yılında İlkokulun bahçesinde İlkokula ait öğretmen lojmanına geçilmiş Eğitim Öğretim 1990-1991öğretim yılına kadar müstakil ortaokul olarak sürdürülmüştür.
1990–1991 Eğitim Öğretim Yılında İlkokulla Ortaokul birleştirilerek İlköğretim Okulu olarak Eğitim öğretime başlamıştır.

1943 yapımı okulumuz çağın gereklerine uygun eğitim yapmasına fiziki olarak cevap vermediğinden 1990–1991 öğretim yılının sonunda Okçu Güveççi Köyüne yeni bir okul yapımına başlanmıştır. 1991–1992 Eğitim Öğretim yılında 8 derslikli yeni binasında eğitim öğretime başlamış. Ancak sınıf yetersizliğinden eski bin adanda faydalanmaktadır. 1990–1991 Öğretim yılında Okçu-Güveççi İlköğretim Okulu olarak adı değiştirilmiştir

Okçu Güveçci İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu:
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi:
http://www.okcuguvecci.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok