Numan Hadi Resimleri

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
numan hadi resimleri - numan hadi şarkıları - numan hadi şiirleri - numan hadi hayatı - numan hadi kimdir - numan hadi en güzel resimleri

fg.jpg

14dg1ls.jpg

81491.jpg

81498.jpg

2h3x068.jpg

Son düzenleme:
coooooooooooooook yakısıklısııııııııııııııııııııııııııın.hangı kız senı bu kadar uzdu de boyle sarkılıar yazıyosun

K

kerım cıcek

kardesım numan gıden gıder uzulmene gerekyok gercektennnnn ama bosver kaybeden o oldu sen daha ıylerıne layıksın basarılar kardesım

G

geweri

ya gerçekten bu numan hadi mi kaç yıldır şarkılarıyla yatıp kalkıyorum ama ilkez gördüm çok gençmiş ya ben çok daha yaşlı bekliyordum yaşı kaç acaba çok merak etim

S
gerçkten numan hadi bu mu yıllardır severek dinlediğim numan hadi bu olamaz ya çok gençmiş ben çok daha yaşlı bekliyordum çok şaşırdım ya görünce
çok güzel söylüyor başarılarının devamını dilerim

M

mardinli umut

numan abi gercekten mukemelsin ama hiç kimse için degmez. sen sanatına devam et ama uzulme bosverr

S

serap candan

ben sizin bu kadar genç olduğunuzu tahmin etmemiş ben senin ses tonuna hastayım özellikle diyafram sesini çok güzel kulanıyorsun

K

Kayıtsız Üye

ben müziğe aşık biriyim özellikle numan hadi bestelerini beğenerek dinliyorum sesini cok beğeniyorum

K

kürt kızı

varya sana aşığım sonuna kadar da öyle kalacak seni seviyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmm şarkılarında süpeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr

K

Kayıtsız Üye

yaş meselesi deyıl agzından çıkan hercömle iç yakıcı inşallah gercek hayatta bu kadar açı çekmez

K

Kayıtsız Üye

süper benim gibi sende ihanete uğramış olmalısın ki bu şarkıları söylüyorsun

V

VahSetYus

Süpersin Adamım..Daima Başarılar..(Ölümsüz Aşklar Vahşet ve Gerilimle Başlar..VahSetYus..!!)