Nermin Osman Akça İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Denizli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Nermin Osman Akça İlköğretim Okulu Hakkında - Nermin Osman Akça İlköğretim Okulu Tanıtım - Nermin Osman Akça İlköğretim Okulu Resimleri - Nermin Osman Akça İlköğretim Okulu İletişim

Nermin Osman Akça İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz; aslen Manisa-Alaşehirli olan ve ilimiz Sarayköy ilçesinde hizmetlerini devam ettiren Menderes Holding yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Akça tarafından, babası Osman Akça ve annesi Nermin Akça adına yaptırılmış olup, 2003-2004 Eğitim Öğretim yılında Türk Milli Eğitimine hizmet vermeye başlamıştır.

31 Ekim 2004 tarihinde Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla resmi açılışı yapılmıştır.

2003-2004 ve 2004-2005 Eğitim Öğretim yılında tekli sistem eğitim-öğretim yapılmış,2005-2006 yılı itibariyle artan öğrenci sayısına bağlı olarak ikili sisteme geçilmiş ve halen 737 öğrenci ve 38 personeliyle eğitim öğretime devam edilmektedir.

Okulumuzun kurucu müdürü olan Seyhun ŞİMŞEK'in emekliye ayrılmasından sonra Müdür Yrd. Ahmet ASAN 2 yıl Okul Müdürlüğü görevini başarıyla sürdürmüş daha sonra müdürlük görevini H. Ömer YALIM devralmıştır. 10.03.2010 tarihinde görevinden ayrılmış aynı tarihte Baki KEÇELİOĞLU müdür olarak okulumuza atanmıştır. 1 Eylül 2010 tarihinde Nurettin TIKIM kadrolu okul müdürü olarak okulumuza atanmış, halen okul müdürlüğü görevini sürdürmektedir.

Nermin Osman Akça İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: 258 3718382
Okulun Faksı: 258 3713300
Okulun Adresi: İlbade Mah. 297 sok.
Okulun Web Adresi:
http://noakca.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 953498@meb.k12.tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu