Miralay Bekir Samibey İlköğretim Okulu Bilgileri Manyas Balıkesir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Manyas'taki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Miralay Bekir Samibey İlköğretim Okulu Resimleri - Miralay Bekir Samibey İlköğretim Okulu Hakkında

Misyonumuz

Öğrencilerimizi; çağdaş ve bilimsel yöntemlerle, sağlıklı ve güvenli bir ortamda, nitelikli eğitim-öğretim sunup; iyi birer insan olarak bir üst kuruma ve hayata göndermektir.

Vizyonumuz

Eğitim ve Kültür alanında okulumuzu uluslararası standartlara uygun hale getirmek. Türk milli eğitiminin amaçlarına uygun olarak kaliteli, modern ve prestij sahibi bir kurum haline getirip,

İçinde bulunduğumuz çağın gereklerine uygun, bireyin ihtiyaçlarına cevap verir nitelikte yeni eğitim ve öğretim metotlarının uygulayıcılığını ilke edinmektir.

Miralay Bekir Samibey İlköğretim Okulu Balıkesir Manyas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Miralay Bekir Samibey İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Miralay Bekir Samibey İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Miralay Bekir Samibey İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Miralay Bekir Samibey İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MİRALAY BEKİR SAMİBEY İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: ESKİÇATAL KÖYÜ

Telefon Numarası: 2668258240

Faks Numarası: 2668258241

E-mail Adresi:
389940@meb.k12.tr

Web Adresi: BALIKESİR - MANYAS - Miralay Bekir Samibey İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.