Metin2 Sistem Belirtilen Yolu Bulamıyor Hatası [Çözüm]

Dine

Özel Üye
Sponsorlu Bağlantılar
Çok Basit Bir yolu Var Arkadaşlar Sabit Diskde İlk Sayfada Olacak Yada Program Filesde ve İsminin Metin2_Turkey Olmasına Dikkat edin Bu kadar

Tamamen Dosya Konumuyla ve ismiyle ilgilidir ..
Eski Çalışır Halini Hatırlayın Ve Herşeyi O Konuma Getirin , Hatırlayamazsanız..
En İyi Çözüm Sistemi Geri Almak

Kolay Gelsin İyi Oyunlar..

Örnek

Alıntıdr

ARKADAŞ BN BUNU [METİN2]:d ARKDASIMIN B.SAYARDAN KENDI FLASHIMA ATIM VE BNM P.FİLESDE METİN 2 DİE Bİ DOSYA YOq NAPACAM BEN SIMDI CEWAP WER LÜTFENN!!

bn bu soyayı yenı klasor dıe yapmıstım onu sı8mdı fıles e atıyom ordan da adını metin2_turkey yaapcam zaman olumur?

arkadas cok saol bn bu dosyayı fılese attım adını metın2_turkey yyaptım ve acıldı cok saooll ALLAH sendn Razı olsun !! (AMİN:)xD

K

Kayıtsız Üye

dine ben bu metin2 nin yükleme dosyasını masa üstüne kaydettim tıklıyorum açılmıyo sistem belirtilen yolu bulamıyor diyor yardım et

K

kayıtsız üye 1

Dine ya Metin2 nin kurulum DOSYASI VARYA ONA TIKLIYORM SİSTEM BELİRTEN YOLU BULAMUYOR YARDIM ET NOLUR

K

Kayıtsız Üye

bende windows 8 program filesde değil mt2 dosyası nasıl bişey yapabilirim bende bu hatayı veriyor Program düzgün şekilde çalışmıyor.(code2=2, msg='Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor.
; runAppPath='C:/Program Files
(x86)/GameforgeLive/Games/Metin2_Turkey/Metin 2/metin2client.bin')