Merkez İlköğretim Okulu Bilgileri Yenipazar Aydın

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Merkez İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Yenipazar'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Merkez İlköğretim Okulu Resimleri - Merkez İlköğretim Okulu Hakkında

Merkez İlköğretim Okulu Web Sitesine Hoşgeldiniz. Amacımız, okulumuzun tanıtımına katkıda bulunmak ve başarılarımızı sizlerle paylaşmak. Sitemizde "Ödevler" bölümünde özellikle 1. ve 2. sınıflarda öğretmenlerimizin çocuklarımıza verdiği ödevleri takip edebilirsiniz. Ayrıca öğrencilerimizin ders programına bakabilir, okulumuzla ilgili duyurulara gözatabilirsiniz.

Forum bölümümüz, öğrencilerimizin okul hakkında düşüncelerini paylaştıkları bölümdür. Sınavlar bölümünde ise kendinizi test edebileceğiniz çeşitli sınıflara ait sınavlar bulunmaktadır.

Öğretim yılının herkes için başarılı ve sağlıklı geçmesi dileğiyle..

Merkez İlköğretim Okulu Aydın Yenipazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Merkez İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Merkez İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Merkez İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Merkez İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Çarşı Mah. Yörük Ali Efe Cad. Okul Sok. No:1 Yenipazar

Telefon Numarası: 2563614791

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi:Merkez İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.