Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu Bilgileri Keçiören Ankara

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Ankara'daki İlköğretim Okulları Hakkında - Ankara Keçiören'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Mehmet Emın Yurdakul İlköğretim Okulu Tanıtımı - Mehmet Emın Yurdakul İlköğretim Okulu Resimleri - Mehmet Emın Yurdakul İlköğretim Okulu Hakkında

MEHMET EMİN YURDAKUL İLKÖĞRETİM OKULU OLARAK
MİSYONUMUZ

Uygun eğitim ortamlarında bilimsel yöntem ve teknikleri kullanarak, öğrencilerimizi ;

Türk Milli Eğitiminin temel amaç ve ilkelerini en üst seviyede gerçekleştirmek için ;

Çağın gerekleri ile donanmış, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, özgür düşünen, kendisi ve toplumla barışık, Milli, Evrensel ve etik değerleri benimsemiş, bilgiyi üreten bireyler olarak bir üst eğitim kurumuna ve hayata hazırlamaktır.

MEHMET EMİN YURDAKUL İLKÖĞRETİM OKULU OLARAK
VİZYONUMUZ

“Eğitim ve Öğretimde, çevresinde ve ilinde tercih edilen,önde ve kaliteli okullar arasında yer almak,”

“Bilim ve teknolojiyi aktif olarak kullanan, kendisini geliştiren, diğer eğitim kurumlarına örnek olan ve çevrenin gelişmesine katkı sağlayan bir okul olmak,”

“Çevrenin kültür,sanat ve spor merkezi olmak,”

“Okumayı seven , çevresine de okuma alışkanlığı kazandıran, zengin kütüphanesi ile bulunduğu bölgenin de faydalandığı bir okul olmak.”

Mehmet Emın Yurdakul İlköğretim Okulu Ankara Keçioren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mehmet Emın Yurdakul İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mehmet Emın Yurdakul İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mehmet Emın Yurdakul İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mehmet Emın Yurdakul İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MEHMET EMIN YURDAKUL İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: ADNAN MENDERES MAH. 17.SOK. NO:9

Telefon Numarası: 3123551989

Faks Numarası: 3123817247

E-mail Adresi:
701780@meb.k12.tr

Web Adresi: ANKARA - KEÇİÖREN - Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Z

ZELİHA KAHVECİ

Mehmet Emin Yurdakul İlkokulu 1987 1988 Tarihinde sınıf öğretmenliği yapmış olan öğretmenimi arıyorum sabri soya ve hatice karaaslan.