Mahide Koşukçu İlköğretim Okulu Karatay Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Mahide Koşukçu İlköğretim Okulu Hakkında - Mahide Koşukçu İlköğretim Okulu Tanıtım - Mahide Koşukçu İlköğretim Okulu Resimleri - Mahide Koşukçu İlköğretim Okulu İletişim

Mahide Koşukçu İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mahide Koşukçu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mahide Koşukçu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mahide Koşukçu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Mahide Koşukçu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mahide Koşukçu İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz Saraçoğlu Mahallesi İbiz Höyüğü yanındadır. Konya’da o yıllarda hâkim olarak görev yapan, Mahide KOŞUKÇU hanımefendinin vasiyeti üzerine eşi Maliye Bakanlığı personeli merhum Ali Cemal KOŞUKÇU’nun yardımı (1991 yılındaki 93 milyon TL) ve Karatay Belediyesinin arsa bağışı ile (2550 metrekarelik alanda ) yaptırılmış olup. 1993–1994 Eğitim Öğretim yılının ikinci yarısında eğitim – öğretime açılmıştır. Tek katlı 7 derslikli, 1 idareci odası, 1 öğretmenler odası,1 hizmetli odası olarak inşa edilmiş olup, okulun yarıya yakını bodrum kat olmakla birlikte, bodrum kısım 2005 – 2006 eğitim – öğretim yılında yapılan çalışmalar sonunda çok amaçlı salon olarak tekrar düzenlenerek hizmete açılmıştır. Isınma şekli sobalı iken, 2001 yılında Milli Eğitim Müdürlüğünce kalorifer yaptırılmıştır. İkinci kat çıkılması ile ilgili gerekli girişimler yapılmış ve sonunda okulumuza Karatay Belediyesi tarafından 6 derslik yapılması plana alınmıştır.

Mahide Koşukçu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: MAHİDE KOŞUKÇU İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: SARAÇOĞLU MAHALLESİ GALATA SOKAK NO:19
Telefon Numarası: 3323411666
Faks Numarası: 3323411666
E-mail Adresi:
mahidekosukcuioo@gmail.com
Web Adresi: - http://www.mahidekosukcu.k12.tr

Mahide Koşukçu İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız