Küçükyoncalı İlköğretim Okulu Bilgileri Saray Tekirdağ

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Küçükyoncalı İlköğretim Okulu Hakkında - Küçükyoncalı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Küçükyoncalı İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Küçükyoncalı İlköğretim Okulu Resimleri

Küçükyoncalı İlköğretim Okulu Tekirdağ Saray İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Küçükyoncalı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Küçükyoncalı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Küçükyoncalı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Küçükyoncalı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KÜÇÜKYONCALI İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: KÜÇÜKYONCALI KÖYÜ

Telefon Numarası: 2827858005
Faks Numarası: 2827858005

OKULUN TARİHÇESİ

Okulumuz ilk olarak 1932 yılında Küçükyoncalı İlkokulu adı ile 3 derslikten oluşan binasında hizmete başlamıştır . Daha sonra bu binaya 2 derslik daha ilave edilerek 5 derslikli olmuştur.Şu an kullanmış olduğumuz modern bina 1995 yılında yapılarak hizmete açılmış olup halen eğitim ve öğretim bu binada sürdürülmektedir.Eski okul binamız restore edilerek muhtarlık olarak hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz