Kozderegüvemköyü İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Balıkesir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Balıkesir Merkez'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Kozderegüvemköyü İlköğretim Okulu Tanıtımı - Kozderegüvemköyü İlköğretim Okulu Resimleri - Kozderegüvemköyü İlköğretim Okulu Hakkında

OZDERE GÜVEM İLKÖĞRETİM OKULU

Okul Kodu

656678

Okul Müdürü

SELÇUK ULU
Telefon 266 299 11 00
Fax -
E-Posta -
İnternet Adresi kozdereguvemioo.meb.k12.tr
Adres Kodere Güvem Köyü

ŞUBE ve ÖĞRENCİ SAYILARI
Şube Sayısı 3 (birleştirilmiş sınıf)
Öğrenci Sayısı 21

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Adeti 1
Lojman Bilgisi kullanılabilir

İL ve İLÇE MERKEZİNE UZAKLIK
İl Merkezine Uzaklık 41
İlçe Merkezine Uzaklık -

MİSYONUMUZ-VİZYONUMUZ

Misyonumuz:

Atatürk düşünce sistemini kendine örnek alan, çağdaş, demokratik, okuduğunu anlayan ve okuduklarını çevresiyle paylaşan, arkadaşlarına örnek olan, başkalarıyla iyi ilişkiler kurabilen, paylaşmayı bilen, dürüst, erdemli, mutlu, ülkesine bağlı laik bireyler yetiştirmektir.

Vizyonumuz:

Öğrencilerimizi; Türkiye Cumhuriyeti yasalarına saygılı sorumluluğunu bilen Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı bireyler olarak yarına hazırlamaktır.

Öğrenmenin temel bir ihtiyaç olduğunu biliyoruz. Velilerimizin ve öğrencilerimizin okulun kendilerine yakın olduğunu bilip okula sahip çıkmalarını istiyoruz.

Kozderegüvemköyü İlköğretim Okulu Balıkesir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kozderegüvemköyü İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kozderegüvemköyü İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kozderegüvemköyü İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kozderegüvemköyü İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KOZDEREGÜVEMKÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Kozdere Güvem Köyü Balikesir

Telefon Numarası: 2662991100

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:
BALIKESİR - MERKEZ - Kozderegüvemköyü İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.