Koyunlar İlköğretim Okulu Bilgileri Yenipazar Aydın

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Koyunlar İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Yenipazar'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Koyunlar İlköğretim Okulu Resimleri - Koyunlar İlköğretim Okulu Hakkında

KOYUNLAR İLKÖĞRETİM OKULU

Koyunlar ilköğretim okulu 5000 metrekare arsası 500 metre kare uygulamalı bahçesi vardır. Okul bahçesindeki zeytinler bakımlıdır. Yenipazar merkeze uzaklığı 16 km olan bir dağ köyü okuludur. Birleştirilmiş sınıflı olan okulda iki öğretmenle eğitim verilmektedir. Ancak şu anda okulda tek öğretmen olan Yusuf han KALKAN bulunmaktadır.

Okul bina ve çevresi iyi durumdadır. Okulda bir lojman bulunmaktadır ancak onarım ihtiyacı nedeniyle kullanılmamaktadır. Okulun iç dış duvar boyası, okul çevresinin tellerle çevrilmesi, tuvaletlerin fayanslanması ve daha birçok bakımı okul müdür yetkili öğretmen Yusuf han KALKAN’ ın çalışmalarıyla Toplum Gönüllüleri Vakfına yaptırılmıştır.

Koyunlar İlköğretim Okulu Aydın Yenipazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Koyunlar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Koyunlar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Koyunlar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Koyunlar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KOYUNLAR İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Koyunlar Köyü Yenipazar

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi:Koyunlar İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.