Kocatepe İlköğretim Okulu Karatay Konya

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Kocatepe İlköğretim Okulu Karatay Konya

Karatay Kocatepe İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Karatay Kocatepe İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Karatay Kocatepe İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Karatay Kocatepe İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Karatay Kocatepe İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kocatepe İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Karatay Kocatepe İlköğretim Okulu Konya Valiliğinin 24906 sayılı olurlarıyla Karatay Mezbaha İlköğretim Okulu olarak 09/10/2000 tarihinde 140 öğrenci 5 sınıf,8 branş toplam 13 öğretmen ile eğitim-öğretime başlamıştır.30/10/2000 tarih ve 2000/15 karar sayılı Valilik onayı ile Karatay Kocatepe İlköğretim Okulu olarak okulun adı değiştirilmiştir. Halen bu ad ile eğitim öğretimini sürdürmektedir.

Kocatepe İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KARATAY KOCATEPE İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: FETİH MH. KARŞEHİR CD. NO:3
Telefon Numarası: 3323553454
Faks Numarası: 3323553454
E-mail Adresi: 865798@meb.k12.tr
Web Adresi: - http://www.kocatepe.meb.k12.tr

Kocatepe İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Son düzenleyen: Moderatör: