Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu Bilgileri Kandıra Kocaeli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu Hakkında - Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu Tanıtım - Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu Resimleri - Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu İletişim

Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu Kocaeli Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1991 yılında Kocakaymaz Köyü Kayıplar Mahallesinde yapılmış ve aynı yıl hizmete başlamıştır. Milli eğitimce verilen adı “Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu.” dur.

1991 yılında yapılan 3 katlı bina, 1999 Marmara Depreminde ağır hasar alarak yıkılmış, 1 yıl boyunca eğitim-öğretim çadırda devam etmiştir. Geçici olarak yapılan prefabrik okulda 1 yıl hizmet verdikten sonra 3 katlı olarak inşa edilen yeni binaya 2001-2002 öğretim yılında geçilmiştir. 2002-2003 eğitim-öğretim yılında yapılan üç katlı yeni bir ek bina ile de okulumuz öğrencilerine rahat bir ortam sağlanmıştır.

Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KOCAKAYMAZ YUNUS EMRE İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: KOCAKAYMAS KÖYÜ
Telefon Numarası: 2625815050
Faks Numarası: 2625815050
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Kocakaymaz Yunus Emre İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için: