Kırkağıl İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Bingöl

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Bingöl'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Bingöl Merkez'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Bingöl Merkez'deki İlköğretim Okulları - Kırkağıl İlköğretim Okulu Tanıtımı - Kırkağıl İlköğretim Okulu Resimleri - Kırkağıl İlköğretim Okulu Hakkında

Okulumuz Hakkında Bazı Genel Bilgiler

Okulumuz 1963 yılında kurulmuş olup yıllarca ülkemize hizmet etmiş ve etmektedir. Eğitim anlayışı daima üst düzeyleri hedeflemek olan Kırkağıl İlköğretim Okulu, bu anlayışını daha nice yıllar sürdürecektir. Fiziki açıdan yeni bir bina yapısına sahip olan okulumuzun genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir.
Kuruluş Yılı 1963
Öğrenci Sayısı Yaklaşık 200
Yerleşim Alanı Yaklaşık 1750 m2
Kırkağıl İlköğretim Okulu Bingöl Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kırkağıl İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kırkağıl İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kırkağıl İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kırkağıl İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KIRKAĞIL İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: KIRKAĞIL KÖYÜ

Telefon Numarası: 4262471037

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:
BİNGÖL - MERKEZ - Kırkağıl İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.