Kınıklı Denizli Basma Sanayii İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Denizli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Kınıklı Denizli Basma Sanayii İlköğretim Okulu Hakkında - Kınıklı Denizli Basma Sanayii İlköğretim Okulu Tanıtım - Kınıklı Denizli Basma Sanayii İlköğretim Okulu Resimleri - Kınıklı Denizli Basma Sanayii İlköğretim Okulu İletişim

Kınıklı Denizli Basma Sanayii İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1958 yılında devlet vatandaş işbirliği ile iki derslikli olarak Kınıklı Köyü İlkokulu adıyla açılmıştır. Çevrenin yerleşim yeri haline gelmesiyle artan nüfusa paralel olarak, öğrenci sayısı hızla yükselmeye başlayınca hayırsever bir kuruluş olan Basma Boya A.Ş. Yöneticileri köyümüzde yeni bir okul yaptırmaya karar verdiler.

Eski okul binası erine 30 Mayıs 1986 da şimdiki binanın önünde bulunan bina yapıldı. 24 Eylül 1987 de Kınıklı Basma Sanayii İlkokulu adı altında eğitim öğretime başladı.

Daha sonra temel eğitimin 8 yıla çıkarılmasıyla okulumuzun binası yetersiz duruma geldi. Bunun üzerine Denizli Sanayisinin Duayeni Denizli Basma Boya A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Esat SİVRİ ve kardeşleri Leman, Sacit, Saim, Samim ve Halil SİVRİ yeni binamızın temelini 14 Haziran 2000 tarihinde attılar ve 10 Eylül 2001 tarihinde tamamen kendi imkanlarıyla eğitim öğretime hazır hale getirip açtırdılar.

Okulumuzda, 1 Müdür Odası, 3 Müdür Yardımcısı Odası, 1 Rehberlik Sevisi, 1 Çok Amaçlı Salon, 2 Mutfak, 1 Bilgi Teknoloji Sınıfı, 1 Fen Bilgisi Laboratuarı, 1 Öğretmenler Odası, 1 Teknoloji Tasarım Sınıfı, 19 Derslik bulunmaktadır.

Kınıklı Denizli Basma Sanayii İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: (258) 212 90 94
Okulun Faksı: (258) 212 91 68
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi:
http://kiniklidenizlibasmasanayi.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 462084@meb.k12.tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok