Karakurt İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Denizli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Karakurt İlköğretim Okulu Hakkında - Karakurt İlköğretim Okulu Tanıtım - Karakurt İlköğretim Okulu Resimleri - Karakurt İlköğretim Okulu İletişim

Karakurt İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

a)-Binanın Özellikleri :Okul binamız tek katlı olup prefabrik yapılıdır.Prefabrik olduğu için depreme dayanıklıdır.Sınıflarımız öğrenci sayısının az olması dolayısıyla yeteri büyüklüktedir.Isıtma soba ile sağlanmaktadır.

b)-Laboratuar: Derslik yetersizliğinden dolayı okulumuz bünyesinde müstakil olarak laboratuar bulunmamaktadır.2.sınıflarla ortaklaşa kullanılan derslik içinde fen malzemeleri yer almakta olup deneyler zor şartlar altında sınıf içinde gerçekleştirilmektedir.

c)-Okul ve Sınıf Kitaplıkları: Okulumuzda derslik sayısının az olmasından l dolayı kütüphanemiz bulunmamaktadır.Her sınıfta sınıf kitaplıkları bulunmaktadır.3.sınıflarla ortaklaşa kullanılan Türkçe sınıfında öğrencilerin yararlanabileceği ansiklopedik kaynaklar yer almaktadır.

d)-Depo ve ambar durumu : Bina küçük ve yetersiz olduğundan dolayı bina içinde depo ve ambar bulunmamaktadır.Fazla ders araç-gereçleri okul koridorunda yer alan dolapların içinde muhafaza edilmektedir.Okul binasının dışında küçük bir odunluk bulunmaktadır.

e)-Bahçenin durumu: Okul binası şuanki yerine 2002 yılında taşındığı için okul bahçemizde ağaçlandırma çalışmaları hızla sürdürülmektedir.Okul bahçesi öğrenciler için yeteri büyüklüktedir.Okul bahçesi içinde okulumuza ait 1 odunluk ile kız ve erkek öğrencilere ait tuvaletler bulunmaktadır.Bahçede öğrencilerin su ve temizlik ihtiyaçları için musluklar bulunmaktadır.Okul bahçesi içinde bir voleybol sahamız yer almaktadır.Bahçe dışında futbol sahası bulunmaktadır.

Karakurt İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: 258 2881245
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Karakurt Mahallesi
Okulun Web Adresi:
http://karakurtioo.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu