Kapak ayrılık mesajları - Kapak ayrılık sözler

Sponsorlu Bağlantılar
Kapak mesajlar ayrılıkla ilgili,
Ayrılıkla ilgili kapak mesajlar

> aşkTan ne anLar sosyete Kızı.. Hiç sevmiş mi her gün öLmeyi göze aLa aLa…!

> Ne ferdi ne orhan sen söyle müslüm baba nereden sevdim o zalimi

> sendeKi güzeLLik ne ki, bendeKi aşkıN yaNınDa.

> Bir zamanlar sana gönül vermişsem rüyamda düşümde seni görmüşsem senden başkasını sevmem demişsem alırım tövbemi sensizde olur.

> Her agladiginda gözlerinden akan her damlanin kalbimi vuran kursun oldugunu düsün,aglarken cok aglamada o kursunlar beni öldürmesin

> Birdaha Aynısını tekrarLarsan şuandan itibaren ilk ve son benim yüzümü görüceksin hayatında.

> Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde….!!!

> Dilden sevmesini bilmeyiz bazıları gibi değiliz sevdik mi yürekten ölümüne severiz farkımız tarzımız ……. Serserisiyiz

> CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim

> Yol sen olsan yorulmadan yürürüm. Rüya sen olsan hep uyurum. Gece sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesi m sen olsan şimdi ÖLÜRÜM!

> Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihdende ben silerim

> Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir…