Kandıra Bozburun İlköğretim Okulu Bilgileri Kandıra Kocaeli

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Kandıra Bozburun İlköğretim Okulu Hakkında - Kandıra Bozburun İlköğretim Okulu Tanıtım - Kandıra Bozburun İlköğretim Okulu Resimleri - Kandıra Bozburun İlköğretim Okulu İletişim

Kandıra Bozburun İlköğretim Okulu Kocaeli Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kandıra Bozburun İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kandıra Bozburun İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kandıra Bozburun İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kandıra Bozburun İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kandıra Bozburun İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 2002-2003 Eğitim–Öğretim Yılında açılmıştır. Okul Bozburun Köyü sınırları içerisinde olduğundan köy tüzel kişiliği tarafından “BOZBURUN İLKÖĞRETİM OKULU “ adı verilmiştir. Okulumuz Kandıra– Adapazarı güzergahında olup Kandıra’ ya 7 km. uzaklıktadır.

Kandıra Bozburun İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: KANDIRA BOZBURUN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: BOZBURUN KÖYÜ
Telefon Numarası: 2625858031
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Kandıra Bozburun İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için: