Kadir Doğulu Kimdir? Biyografisi Resimleri

N

nazli cihan

Sponsorlu Bağlantılar
Kadir dogulu fan hayraninim canimmmm! :)

Kadir (28) ve Kemal Doğulu (31) kardeşler… Birçok kişi onların ismini Kadir Doğulu’nun Hande Yener’le yaşadığı aşktan sonra duydu. Ama işin aslı öyle değil. Doğulu Kardeşler 10 yılı aşkın süredir aralıksız çalışıyor. Kemal Doğulu, Hande Yener’den Demet Akalın’a pek çok kişinin imaj danışmanlığını yapıyor. Klip ve fotoğraf çekiyor. Kardeşi Kadir Doğulu’nun bir menajerlik şirketi var. Aynı zamanda yeni bir diziye hazırlanıyor ve son günlerin popüler mekanı Piyasa’yı işletiyor.

K

Kayıtsız Üye

çok yakışıklısınız seni çok seviyorum cimbomla çok yakışıyorsunuz allah uzun ömür versin ki cimbomla ayrılmayın

K

KADRİYE

Paşam seni çok seviyorum seninle biraraya gelmek için can atıyorum sana aşıkım rüyalarımda seni görüyorum senin için ağlıyorum seni annemden babamdan çok seviyorum izmirde oturuyorum senle evlenmek istiyorum ama bu gerçekleşemez benim yaşım 10 senin yaşın ile 31 babam yaşındasın ama seni çok seviyorum lütfen yazımı oku sana aşkımı ilan edemiyecek kadar seni çoook seviyorummm......aşşkımmm

K

Kayıtsız Üye

kadir çok yakışıklısın ama bence sen günçiçeği bırak elçini al çünkü o daha tatlı ve güzel

B

Berkan Doğulu

Arkadaşlar Artık Abim Sayesin'de Bende Pis yedili Dizisin'de Bayrampaşalı Güney'in Öz Ve Öz Kardeşi Olarak İzmir'den İstanbul'a Gelicem Rol'um Bu Abim'i Çok Seviyorum Sevgilerimle İzlerseniz Sevinirim (:)

K

Kayıtsız Üye

çok yakısıklısın senı çok sevıyorum gunçıçıkle çok yakısıyorsunuz keske gercek hayattada sevgılı olsanız

K

Kayıtsız Üye

Kendisi çok yakışıklı ama;bende onlar gibi oyuncu veya müzik söylemek istiyorum.
Ama bilmiyorum neler yapacağımı bana kimse yol göstermedigi için nasıl meşhur olacagımı bilmiyorum bu yüzden bana yardımcı olursanız memnun olurum şuan da kadir doğulu ' ya da mesaj atıyorum okusunda cevabını yazsın.Ben şu 2 ay dır Eda Ece ile konuşuyorum ve herşeyi anlatıyor ama birde kadir doğulu ile konuşmamı söyledigi için bende bunu yazmayı düşündüm bunu sizin bana yardım edeceginizide düşündügüm için mesajı yazdım şimdiden teşekkürler kendinize iyi bakın bu arada çok yakışıklısınız...