Jale Necdet Özbelge İlköğretim Okulu Bilgileri Urla İzmir

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Jale Necdet Özbelge İlköğretim Okulu Hakkında - Jale Necdet Özbelge İlköğretim Okulu Tanıtım - Jale Necdet Özbelge İlköğretim Okulu Resimleri - Jale Necdet Özbelge İlköğretim Okulu İletişim

Jale Necdet Özbelge İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1965 yılında tek sınıflı ve Yüce sahil İlkokulu olarak öğretime başlamıştır. Okulumuza 1967’den sonra bir derslik daha ilave edilmiş görev yapan öğretmen sayısı ikiye çıkarılmıştır. 1970 yılında iki derslik daha yapılarak okulumuz üç derslikli, bir okul olarak Egitim ve Öğretime devam etmiştir..
Okulumuzda 1965- 1985 yılları arasında birleştirilmiş sınıf olarak eğitimi verilmiştir. 1989 yılından itibaren okulumuz beş Öğretmene kavuşmuştur. Okulumuzda üç derslik olduğu için üç Öğretmen sabahçı iki Öğretmen öğleci olmak üzere beş sınıfı böyle paylaşarak okutmuşlardır.
1999 yılında yapılan ek bina ile JALE NECDET ÖZBELGE İLKÖĞRETİM OKULU olarak Egitim ve Öğretimine başlamıştır.
Şu anda okulumuz sekiz derslik bir Müdür odası,bir Müdür yardımcısı odası,bir Öğretmenler odası,bir Fen laboratuarı,bir Spor odası,bir Bilgisayar odası,bir Depo ve okul bahçesinde bir Kantin,bir Ana Sınıfından ibarettir.

Jale Necdet Özbelge İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Urla
Okulun Telefonu: 232 766 37 24
Okulun Faksı: 232 766 37 24
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi:
http://www.jalenecdetozbelge..meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi: 392941@meb.k12.tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu