İstanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin İlköğretim Okulu Bilgileri Esenler

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Istanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin İlköğretim Okulu Hakkında - Istanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin İlköğretim Okulu Tanıtım - Istanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin İlköğretim Okulu Resimleri - Istanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin İlköğretim Okulu İletişim

Istanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin İlköğretim Okulu İstanbul Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Istanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Istanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Istanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Istanbul Büyükşehir Belediyesi Akşemsettin İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: ISTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AKŞEMSETTİN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: BAŞAKŞEHİR 5. ETAP ESENLER
Telefon Numarası: 2124880550
Faks Numarası: 2124880550

Kaynak : webrehberi.biz -
www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız