Hüzünlü Sözler Mesajlar

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Hüzünlü Güzel Mesajlar
Kısa Hüzünlü Mesajlar

Bır cıcegın acmak ıcın sebepler buldugu gıbı, yasama daır sebepler bulmak ıcın yasıyorum. eger bır gun gelırde yasamak ıcın bır sebep bulamazsam olmek ıcın bır sebep bulmusum demektır.

Ucurumun kénarinda olsan bilé sirf hayata giciklik olsun diyé gulumsé

Yuruyorum yıne sokaklarda, yagmur yagıyor saclarıma, suzulup karısıyor goz yaslarıma, dayanamıyorum yokluguna, gel gotur benı uzaklara.

Askini kanimla yazdim hér bir yanina

Bır avuctu aradıgım, yuregımı koyacagım, bır cıft gozdu, gozumden sakınacagım bakmaya kıyamayacagım. ne saırleın mısralarında nede pıcassonun monalısasında.

Fırtına ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götüreceği sadece tozudur !

Kendımıze uzak bır ruzgarız bız, uzerıne kus konmayan agaclar gıbı durdugumuz yerde olur gıderız. bır baska alemde kendımız olmadan eserız.

Gül sunan bir elde daima bir miktar gül kokusu kalır.

Issız bası bos deryada gezıyorum. yalnızlıgın adını senın adının yanına yazıyorum, yazıyorum durmaksızın, haykırıyorum dunyaya bıcaresızlıgımı!

Seni boylé sévdiğimi bilsélér asalar béni ama guzélliğin 10 para etmez béndéki bu a$k olmassa . .

Yalnızlıgın boylesı hayal etmek bıle mumkun degıl, ama gercek, hayalın otesınde. bır su damlası yalnız bır okyanusun ıcınde, oysa bınlerce damlayla ıc ıce!

Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!.

Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.

Ölüm Geldiği Zaman Yanıma Gelme Ben Azraillede Hesap Yapmasını Bilirim

Bir Çığlıktı Yalnızlığı Hepiniz Sağırdınız.

mútluluklâr dílêrím yêní âskındâ sên bêní dú$únmedên ya$amana bak sênín dêrtlerín varya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak !

Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım Sonsuz aSkım..!

KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider... KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim.

SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider..

Beş para édérmi varliğin. . yokluğun béni acitsin além af étsin séni bén affétmém nérdé unuttuysan béni orda kall..

Gönül ısterdıkı cagrılarımıza cagrı atılsın. gonul ısterdıkı sevdıgımız arasın! herneyse gonul bunada alısırsın!

Gecelerin karanllığı yetmez gibi gunduzlerimi dé kararttin kapansın kapilar ustume karanliklarda ve soguklarda yasamaya alistim

gece yorulmus oturur basucumda, yalnızlıksa uyuya kalmıs yatagımda, goz yaslarım bır arkadastan odunc, aglayıp gerıverecegım...

bén yasadikça sén çıldıracaksın!!!

aklımdaydın gun geceye devrıldıgınde, gece uzundu, yagmurluydu, hava soguk sen uzaktın! oysa bır sen vardın ıcımı ısıtacak.