Havalı Sözler Mesajlar

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Havalı Mesajlar 2014
2014 Havalı Sözler

Seni belediye Çöplüğündeki Pislenmiş Atık Sevgilerle Bırakıyorum üstüne yeni yalan sevgileri döküyorum.

benim kadar Hızlı Olsaydın bu Alemde herkez Benden Değil, Senden Bahsederdi hergele.

Aman ALLAHIM çok Hızlı Seviyorum Çokda Hızlı tekme Atıyorum Sevgilere, Çok Zengin kalbim, Durmuyorki yerinde

Sana ucuz Sevdaların yalan geleceğini Armağan Ediyorum Yolun Açık Olsun Sanal Sevda..

okadar uzaksınki Bana Elimden gelse yok edicem Adım Geçmesin hayatında.!

Çıkar güneş Gözlüklerini Etrafa Bak Tosun hayat Toz pembe Değil, Ama Sen Bu Gidişle Pembe Olucaksın hayatın içinde.

Yenisin belli acele etme diğer dünyaya hemen gidersin arkamdan gel belki hayatı öğrenirsin.

Benim kadar havalı Olan insan Ancak Benim Kapasiteme ulaşmış insandır.

Fazla hava yapma Bana Yanımda Olursun Madara

Gecelerin Adamıyım Yavaş Yavaş Akarım Aleme, Gündüzleri ise havadan bakarım Cümle Elaleme.

Ben Karlı havada Güneş Gözlükleriyle gezerim farkımı herkeze belli ederim.

Sendeki Aşk benim hayvanlara Duyduğum Hayvan Aşkından Daha küçük Güzelim Yürüde Senide Görelim.

Ben Hızlı Müzikle Harekete geçerim Arabesk Muzikle içini Deşerim

Çok gaza gelmişsin belli kesin Sonradan bu Lpg Li

Biz Bu Alemde Ne Kural tanırız ne Kural koyan tanırız Bizim Alemde Kurallar havaya Göre Girer Şekillere.

Kum Gibi hayatına Su Olurum, Çamur gibi yaşarsın hayatını!

Havalıyız yalanımız Yok, içeriz Derdimiz Çok, Severim hatamız yok, Biz Alemciyiz gecelerimiz Çok..

Seni ben Geleceğimde Bir ekmek Alıp beslemek için Sevdim! Ama Sen geleceğinde yatkar katlar istedin, benden hayır gelmez Sana Git At Kendini yalan Sevdalara!!!

Çok Havalı Olsanda Gülüm Havan Birgün Sönücek hayatındaki yalan Sevgiler gibi Balon Misali..

Havayı Bana Değil Etrafındakilere yap Çırak

Alıntı

Son düzenleyen: Moderatör: