Güzel Ve Anlamlı Sözler Aşkla İlgili

Eylül

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkla İlgili Güzel Anlamlı Sözler

Aşkla İlgili Güzel Sözler

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan.

Günü gece olsun diye yaşıyorum, çünkü gece hayallerime geliyorsun, seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, hayallerimde ve kalbimdesin, terk edip gitmiş olsan da, unutsan da, unutmayacağım.

Her gece fotoğrafına bakıyorum,bakıyorum ve bakıyorum ve her seferindede sana olan aşkımı bir türlü söyleyemiyorum.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir...

Bir gençlik hevesiyle sevmedim ben seni bir ömre yetecek kadar heyecanla,tutkuyla,aşkla sevdim.

Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben hep seni düşünürken. Hüzün yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye. Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın.

Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen , Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen , Sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hiç bitmeyen.

İçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

Aşk dudaklardan çıkan kahkaha değil gözlerden akan yaşdır maksat sevgi uğruna ölmek degil uğrunda ölünecek sevgili bulmaktır.

Yağmur damlaları gibi ayrı yerlere düşsekte elbet bir su birikintisinde buluşuruz yeter ki o zamana kadar sevgidini yüreğinde tut ve sevildiğini unutma.

Sana ne desem bilmiyorum ,hayatım desem hayat çok kısa.güneşim desem batıyor,çiçeğim desem o da soluyor,en iyisi sana canım demek çünkü bu can seninle yaşıyor.

Ne aşka bir sorun var, ne bu derde bir çare eğer şikayet edeceksen aşktan sakın hiç bahsetme.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

Sevgilerin en güzeli seni sevmek,Özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Damdan düşer gibi hayatıma girdin, beni deli divane ettin, suçum neydi ki, beni kendine bu kadar aşık ettin.

Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin.

Kardelen gökyüzüne aşık olur kafasını karın altından kaldırır ya zemheri yüreğim derki içinde kardelen cesareti kadar cesaret yoksa sakın aşık olma.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.